Mājaslapas
izstrāde dizains stratēģija

Mēs nodrošināsim individuālu un efektīvu risinājumu tieši tava biznesa vajadzībām – stratēģiski izstrādātu mājaslapu, kas apvieno funkcionalitāti, dizainu un saturu, lai sasniegtu jūsu mājaslapas mērķi.

Jūsu mājaslapa

ar attīstības stratēģiju
pamatā

Mēs palīdzam ar mājaslapu un to risinājumu izstrādi vidēja izmēra zīmoliem, tiešsaistes biznesiem un korporatīvu klientu uzņēmumiem Latvijā un Eiropā:

icon

uzsākt jaunu biznesu

icon

sasniegt jaunus mērķa tirgus

icon

iegūt kientus un izveidot klientu bāzi

icon

veicināt zīmola atpazīstamību

icon

sekot līdzi mājaslapas veiktspējai

Mūsu mērķis ir

atrisināt jūsu
izaicinājumus un palīdzēt sasniegt

Mājaslapas izstrāde

icon
Ar stratēģiskas mājaslapas palīdzību, jūs varat sniegt vērtību saviem potenciālajiem klientiem, kas gala rezultātā kļūs par jūsu klientiem – tos izglītojot, sniedzot pievienoto vērtību savā mājaslapā! Veicini potenciālo klientu datu bāzes izveidi, uzsver kāpēc tieši izvēlēties jūs, un kā jūs atšķiraties no konkurentiem, atbildiet uz klienta BUJ un daudz ko citu. Funkcionāla mājaslapa ir nešaubīgi viens no labākajiem pārdošanas un mārketinga rīkiem mūsdienu digitālajā vidē, un noteikti palīdzēs jums sasniegt savus mērķus. Mēs nodrošinām individuālu pieeju, dalāmies pieredzē un zināšanās komandas darbā ar Brandsite pieredzējušo komandu, lai izveidotu izcilu tīmekļa vietni un risinājumu jūsu biznesam, kas apvieno visus nepieciešamos aspektus definēto mērķu sasniegšanā!

Interneta veikalu izstrāde

icon
Interneta veikalu risinājumu izstrāde tiek veikta, nepārprotami koncentrējoties uz mūsu klientu panākumiem, lai palielinātu ieņēmumus un veicinātu izaugsmi dinamiskajā digitālajā vidē. Mēs kā prioritāti izvirzām lietotāja pieredzi katrā procesa posmā, nodrošinot, ka jūsu klientiem ir ērti veikt pasūtījumus interneta veikalā, nepieciešamā informācija ir viegli atrodama, un pasūtīšanas process ir gluds un ātrs. Mūsu ekspertu komanda apvieno nozares labāko praksi ar mūsdienīgu dizainu un progresīvām tehnoloģijām, lai izveidotu interneta veikalu, kas ne tikai piesaista klientus, bet arī pārvērš tos par lojāliem pircējiem. Mēs jums to palīdzēsim!

Mājaslapas stratēģijas izstrāde

icon
Ja vēlaties veicināt savu digitālo aktivitāšu efektivitāti, vienmēr būtu jāsāk ar stratēģijas izstrādi. Tāpat arī, izstrādājot interneta vietni – mājaslapas stratēģijas izstrāde būtībā ir pats fundaments, lai saprastu, kādas darbības jāveic, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Mēs piedāvājam mājaslapas stratēģijas pakalpojumu kā daļu no mājaslapas izstrādes procesa, vai kā atsevišķu pakalpojumu.

Vietnes stratēģija kā daļa no tīmekļa vietnes izstrādes procesa

Mājaslapas stratēģijas izstrāde notiek pa soļiem, bet tā dos iespēju definēt skaidru vīziju, kur gribat nonākt, ļaus radīt uz jūsu pareizās mērķa auditorijas balstītu risinājumus, kas rezultātā, palīdzes sasniegt jūsu biznesa mērķus un veicināt izaugsmi! Jūs ietaupīsiet laiku un resursus, izvairoties no iespējamām kļūmēm un optimizējot vietnes veiktspēju jau no paša sākuma. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai nosūtiet pieprasījumu.

UX/UI dizains

icon
UX (User Experience - Lietotāja pieredze) dizains ietver kopējo lietotāja ceļu un uzvedību mājaslapā, iekļauj pētījumus, analizē lietojamību un dizainu, lai radītu apmeklētājam lielisku pieredzi mājaslapā. No otras puses, UI (User Interface - Lietotāja saskare) dizains koncentrējas uz vizuālajiem un interaktīvajiem elementiem, piemēram, krāsām, tipogrāfiju un izkārtojumu, lai radītu estētiski patīkamu un intuitīvu saikni ar apmeklētāju. Lieliski izstrādātam UX/UI mājaslapas dizainam ir nepieciešams apvienot abus aspektus. Mēs to sasniedzam, veicot detalizētus lietotāju pētījumus un analizējot izpratni par mērķa auditorijas vajadzībām un uzvedību. Otrkārt, plānojot strukturētu vietnes arhitektūru, lapas karti un intuitīvu navigāciju, palīdzam lietotājiem viegli atrast to, kas viņiem nepieciešams. Apvienojot visu iepriekš minēto ar vizuāli pievilcīgiem un saskaņotiem UI elementiem, radām vienotu un atmiņā paliekošu pieredzi. Mūsu mērķis ir jums sasniegt biznesa mērķus, palielināt apgrozījumu, veicināt Klientu lojalitāti un nodot sava zīmola stāstu pasaulē!

Front-end programmēšana

icon
Front-end programmēšana ir process, kurā mājaslapas dizains tiek padarīts lietojams un interaktīvs. Tas ietver ne tikai dizainu, bet arī aizraujošas animācijas, kas uzlabo lietotāja pieredzi. Sākot no peles kustību saistītām animācijām līdz atvērumu pārslēgšanai un ritināšanas animācijām, mēs radām klienta zīmolam atbilstošas mājaslapas ar optimālu veiktspēju. Strādājot sadarbībā ar dizaineriem un UX ekspertiem, mēs panākam ideālu līdzsvaru starp estētiku un funkcionalitāti, rezultātā radot dinamisku mājaslapu vai lietotni, kas atstāj ilgstošu iespaidu. Ļaujiet mūsu komandai ieviest unikālu dizainu, animācijas un līdz ar to arī WOW efektu jūsu digitālajā platformā.

Back-end programmēšana

icon
Back-end programmēšana ir kā aizkulises teātrim, kas nodrošina mājaslapas vai lietotnes funkcionalitāti un datu pārvaldību. Tas ietver kodēšanu un servera infrastruktūras izveidi, lai apstrādātu pieprasījumus, apstrādātu datus un integrāciju ar datu bāzēm un citiem ārējiem sistēmām, nodrošinot loģiku un algoritmus, kas ļauj mājaslapai darboties bez problēmām un radīt uzticamu un drošu pamatu jūsu digitālajai risinājumam. Ar zināšanām un pieredzi back-end programmēšanā, mēs padarām iespējamas sarežģītas funkcionalitātes mājaslapā, droši glabāt un atgūt datus un nodrošināt dinamisku saturu lietotājiem. Uzticiet mums back-end programmēšanu, ļaujot jums koncentrēties uz izcilu lietotāju pieredzi un savas uzņēmējdarbības attīstību. Ja tev ir kāds izaicinājums, sazinies!

Mājaslapas satura izstrāde

icon
Uz klientu orientēts saturs mājaslapā ir viena no komponentēm, kas veido saikni ar jūsu potenciālajiem klientiem caur mājaslapu. Mēs varam palīdzēt jums izstrādāt saturu, kas tieši fokusēts uz to, ko saņems jūsu potenciālais klients, kas ir skaidri norādīts jūsu mājaslapā. Kvalitatīvs saturs ne tikai ļauj nodot sajūtu par jūsu produktu vai pakalpojumu, bet arī ir izstrādāts saskaņā ar SEO vadlīnijām, lai piesaistītu jaunus klientus, veidotu uzticību un lojalitāti. Mums ir arī draugi video un foto industrijās, SEO meistari, sociālo mediju un reklāmu speciālisti. Ja jums ir vajadzīgs padoms, vienkārši jautājiet mums. Jautājums un konsultācija neko nemaksā. Mēs vēlamies redzēt, jūsu panākumus!

Mājaslapas veiktspēja

icon
Mājaslapai jābūt funkcionālai, ar lielisku UX/UI dizainu, ar uzrunājošu saturu, kas vērsts uz klientu, kā arī tai jābūt ātrai, uzticamai un SEO optimizētai. Nereti par to visu izstrādātāji nav padomājuši. Tāpēc mēs varam jums palīdzēt ar jūsu mājaslapas veiktspējas optimizāciju - vai nu tā ir ielādes ātruma uzlabošana, attēlu pielāgošana mājaslapai, servera migrācijas un izvēle, SEO optimizācija un citu rīku integrēšana. Sūti savu pieprasījumu un mēs palīdzēsim!

Mājaslapas uzturēšana

icon
Mājaslapas uzturēšana sevī ietver regulāras sistēmas atjaunināšanas, problēmu risināšanu, informācijas atjaunināšanu un daudz ko citu. Mēs varam ar to jums palīdzēt. No biznesa perspektīvas, pēc tam, kad mājaslapa ir publicēta, joprojām ir daudz iespēju attīstībai, optimizācijai, analīzei un mijiedarbības ar potenciālo klientu paaugstināšanai, izmantojot pieejamos rīkus un analīzi. Ja jūtat, ka kaut kas varētu būt labāk, sūtiet mums ziņu, un redzēsim, ko varam kopā darīt, lai palielinātu jūsu panākumus tiešsaistē!
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText
 • tech.image.altText

Ar Brandsite

Fokusējies uz attīstību

Lai sasniegtu kādu no iepriekšminētajiem izaicinājumiem, izmantojot vienu no spēcīgākajiem mārketinga un pārdošanas rīkiem — stratēģisku, funkcionālu un mūsdienīgu mājaslapu, var būt sarežģīts uzdevums.

Tam nepieciešama pārdomāta pieeja, plašas un detalizētas zināšanas dažādās jomās un prasmīga komanda — to visu mēs nodrošinām, lai sasniegtu jūsu digitālos mērķus.

Mūsu ekspertu komanda, kas sastāv no talantīgiem dizaineriem un izstrādātājiem, pārdošanas un mārketinga speciālistiem un satura guru, ar vairāk kā 7 gadu pieredzi ir apņēmusies jums palīdzēt izveidot mājaslapu un/vai e-komercijas risinājumu, kas ne tikai pārsteidz ar dizaina harmoniju un funkcionlitāti, bet arī nes reālus rezultātus jūsu uzņēmuma attīstībai.

alt

Sadarbības process

Caurredzams
& stratēģisks

 • ellipse

  /1

  Izpēte & info apkopošana

 • ellipse

  /2

  Stratēģijas izstrāde

 • ellipse

  /3

  UX/UI dizaina izstrāde

 • ellipse

  /4

  Satura izstrāde

 • ellipse

  /5

  Mājaslapas Programmēšana

 • ellipse

  /6

  Testēšana & publicēšana

Digitālie risinājumi

Esi gatavs
jaunai mājaslapai?

banner

Jūsu mērķi ir mūsu!

Brandsite SIA. Atrodamies Rīgā, Latvijā

2019 -

Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika