UZ PĀRDOŠANU VĒRSTAS

Mājaslapas
< izstrāde >

Izstrādājam uz rezultātiem orientētas mājaslapas, iesakam piemērotākos risinājumus mūsu klientiem, sniedzam konsultācijas uc. Mēs palīdzēsim Tev iegūt jaunus klientus ar funkcionālu mājaslapu!

UX/UI

MājaslapuMājaslapu
dizainsdizains

Mājaslapas UX/UI dizaina izstrāde, kas nodod zīmola stāstu un sniedz maksimāli ērtu lietošanas pieredzi, uzlabojot mājaslapas efektivitāti. Iegūsti vairāk jaunu klientu!

REZULTĀTU NESOŠA

Mājaslapas
stratēģija &

Mājaslapas strātēģijas plānošanas pakalpojumi funkcionālu, konvertējošu un uzrunājošu mājaslapu izstrādē. Vispirms mērķis - tad risinājums! Sasniedz vairāk!

INDIVIDUĀLI IZSTRĀDĀTA

Mājaslapas
funkcionalitāte

ERP un citu sistēmu integrācijas internetveikalā, automatizācijas rīku integrācijas mājaslapā un individuāli pielāgoti programmēšanas risinājumi uc., kas ļauj mājaslapai strādāt automatizēti 24/7/365.

Mājaslapas izstrāde & dizains

Mūsu misija ir izstrādāt mājaslapu un ar to saistītus risinājumus, kas ne tikai ir mūsdienīgi un ērti lietojami, bet arī lieliski spēj nodot jūsu zīmola stāstu un sniedz reālus rezultātus jūsu uzņēmuma attīstībā. Lai to sasniegtu, mēs izmantojam stratēģisku pieeju, ņemot vērā jūsu unikālās vajadzības, mērķus, mērķauditorijas un jūsu biznesa specifiku. Jūsu mājaslapa, piezemēšanās lapa kļūs par spēcīgu rīku jūsu mērķu sasniegšanā un nesīs jūsu biznesa vai zīmola stāstu pasaulē.

E-komercijas risinājumi

E-komercijas risinājumu izstrāde (B2B/B2C), kas ne tikai atbilst jūsu biznesa mērķiem, bet arī īpašu uzmanību pievērš jūsu klientu pieredzei mājaslapā – nevainojamai navigācijai, intuitīvam dizainam un uzrunājošam saturam, lai uzlabotu kopējo lietotāja apmierinātību un veicinot pirkumu apjomu. Padziļināti izpētot lietotāju, to pieredzi, tā vēlmes un vajadzības, var paaugstināt arī lietotāja vidējo pārdošanas apmēru, un palielināt jūsu ieņēmumus. Mūsu mērķis ir izstrādāt e-komercijas risinājumu, kas būs vērtīga investīcija uzņēmuma izaugsmē. Nodrošinām arī dažādu integrāciju izveidi – noliktavas sistēmas, grāmatvedības uzskaites uc.

Mājaslapas stratēģija

Mājaslapas stratēģija ir kā fundaments mājas būvniecībā. Mērķu definēšana, esošo pārdošanas darbību analīze, klienta izpēte, un tikai tad seko vispiemērotākā risinājuma izveide mājaslapas vai e-veikala izstrādē. Mūsu pieredze mājaslapu izstrādē un zināšanas pārdošanā, apvienojumā ar izcilu UX dizainu, mārketina rīkiem pārdošanas procesu pilnveidei un vispiemērotāko tehnoloģiju izvēle mērķu sasniegšanā nodrošinās, lai tieši jūsu uzņēmums iegūst funkcionālu un rezultātus nesošu mājaslapu, kas balstās uz stratēģiju.

majaslapas izstrade

Jūsu mērķi ir mūsu!

Brandsite SIA. Atrodamies Rīgā, Latvijā

2019 -

Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika

SIA BRANDSITE ir noslēdzis 21.11.2023.līgumu Nr. SKV-L-2022/531 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.