UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu
< izstrāde >

Mēs palīdzam Tev iegūt jaunus klientus ar funkcionālu mājaslapu. Esi gatavs?

UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu Mājaslapu
dizainsdizains

Dizains, kas nodod zīmola stāstu un sniedz maksimāli ērtu lietošanas pieredzi. Iegūsti vairāk jaunu klientu!

UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu
stratēģija &

Mājaslapas strātēģijas plānošanas pakalpojumi funkcionālu, konvertējošu un uzrunājošu mājaslapu izstrādē. Sasniedz vairāk!

UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu
funkcionalitāte

Mājaslapa ir jūsu pārdošanas rīks 24/7/365. Digitalizē pārdošanas procesus un veicini uzņēmuma attīstību online!

Uzsvars uz

Jūsu
panākumiem

Mājaslapa, kas ir izstrādata, balstoties uz stratēģiju, domājot par lietotāju pieredzi mājaslapā un pārdošans elementu integrāciju, var veicināt jūsu uzņēmuma attīstību , sniedzot jums priekšrocības konkurentu vidū.

icon

01.

Sasniedz vairāk klientu

icon

02.

Veicini zīmola atpazīstamību

icon

03.

Uzlabo pārdošanas procesus

Uzņēmumu & zīmolu mājaslapa

Mūsu misija ir izstrādāt mājaslapu un ar to saistītus risinājumus, kas ne tikai ir mūsdienīgi un ērti lietojami, bet arī lieliski spēj nodot jūsu zīmola stāstu un sniedz reālus rezultātus jūsu uzņēmuma attīstībā. Lai to sasniegtu, mēs izmantojam stratēģisku pieeju, ņemot vērā jūsu unikālās vajadzības, mērķus, mērķauditorijas un jūsu biznesa specifiku. Jūsu tīmekļa vietne kļūs par spēcīgu rīku jūsu mērķu sasniegšanā un popularizēs biznesa zīmola stāstu pasaulē.

E-komercijas risinājumi

E-komercijas risinājumu izstrāde (B2B/B2C), kas ne tikai atbilst jūsu biznesa mērķiem, bet arī īpašu uzmanību pievērš jūsu klientu pieredzei mājaslapā - nevainojamai navigācijai, intuitīvam dizainam un uzrunājošam saturam, lai uzlabotu kopējo lietotāja apmierinātību un veicinot pirkumu apjomu. Padziļināti izpētot lietotāju, to pieredzi, tā vēlmes un vajadzības, var paaugstināt arī lietotāja vidējo pārdošanas apmēru, un palielināt jūsu ieņēmumus. Mūsu mērķis ir izstrādāt e-komercijas risinājumu, kas būs vērtīga investīcija uzņēmuma izaugsmē.

Mājaslapas stratēģija

Mājaslapas stratēģija ir kā fundaments mājas būvniecībā. Mērķu definēšana, esošo pārdošanas darbību analīze, klienta izpēte, un tikai tad seko vispiemērotākā risinājuma izveide interneta vietnes izstrādē - vai tas ir e-veikals vai korporatīvā biznesa mājaslapa. Mūsu pieredze mājaslapu izstrādē un zināšanas pārdošanā, apvienojumā ar izcilu UX dizainu, mārketina rīkiem pārdošanas procesu pilnveidei un vispiemērotāko tehnoloģiju izvēle mērķu sasniegšanā nodrošinās, lai tieši jūsu uzņēmums iegūst funkcionālu un rezultātus nesošu mājaslapu.

Portfolio

Jaunākie projekti

Katrs no projektiem tiek īstenots individuāli atbilstoši katra biznesa mērķiem, zīmolam un izaicinājumiem. Vēlies uzzināt, kāds būtu vispiemērotākais risinājums Tavam biznesam? Sazinies un mēs ieteiksim risinājumu, lai Tu sasniegtu savu mērķi!

Skatīt projektus

Atsauksmes

Ko saka klienti

quotes icon

Izcils komandas darbs, ieklausīšanās klienta vēlmēs, personīga pieeja un rezultāts! ❤️🙏

Rehabveikals.lv

E-komercija

quotes icon

Profesionāli, sirdssilti, gatavi uzklausīt un risināt. Sadarbojoties, man bija sajūta, ka robežu nav. Varam rast rezultātu un risinājumu jebkurai vēlmei, situācijai.

RO STUDIO

E-komercija

quotes icon

Es esmu sajūsmā par SIA Brandsite darbu. Vēlos izteikt neizsakāmi LIELU PALDIES mājas lapas veidotājai Kristīnei, kura mani nolasīja kā grāmatu. Sadarbība ar Kristīni bija viegla, patīkama. Sarunās vienmēr varēja just ieinteresētību un vēlmi savu darbu paveikt izcili. Kas tā arī izdevās!!

Annija Baumane

Website development

quotes icon

Ļoti veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar brandsite.lv. Valters vēlmes uztver momentāli, iesaka labākos risinājumus un ievieš izmaiņas nekavējoties. Ļoti iesaku brandsite.lv, ja vēlies orģinālu un daudzfunkcionālu vai vienkārši gaumīgu mājas lapu.

Edgars Lialausis

E-commerce

alt

Komanda

Mēs palīdzēsim Tev sasniegt

Jūsu mērķi ir mūsu!

Brandsite SIA. Atrodamies Rīgā, Latvijā

2019 -

Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika