UZ PĀRDOŠANU VĒRSTAS

Mājas lapas 
izveide

Uz pārdošanu vērstas mājas lapas izveide, interneta veikalu izstrāde, stratēģijas konsultācijas un citi web risinājumi tava biznesa izaugsmei! Vai esi gatavs?

UX/UI

Mājaslapas 
dizains

Mājaslapas
dizains

Mājaslapas UX/UI dizaina izstrāde, kas nodod zīmola stāstu un sniedz maksimāli ērtu lietošanas pieredzi, uzlabojot mājaslapas efektivitāti. Iegūsti vairāk jaunu klientu!

REZULTĀTU NESOŠU

Interneta veikalu 
izstrāde

Nodrošinām interneta veikalu izstrādi (B2B/B2C), pievēršot īpašu uzmanību klientu pieredzei interneta veikalā, tādējādi veicinot pirkumu skaitu un palielinot ieņēmumums biznesam!

INDIVIDUĀLI IZSTRĀDĀTI

Web
risinājumi

Individuāli izstrādāti web risinājumi - web aplikācijas, dizaina tēmas, back-end un front-end programmēšana, ERP un citu sistēmu integrācijas jūsu uzņēmuma produktivitātes veicināšanai! Sazinies!

Mājaslapas dizaina izstrāde

Mūsu uzdevums, un mums par to mirdz acis, ir izstrādāt mūsdienīgas, lietotājiem ērtas un funkcionālas mājaslapas un web risinājumus, kas ne tikai labi izskatās, bet arī lieliski spēj nodot jūsu zīmola stāstu un palīdz jums sasniegt reālus rezultātus! Lai to sasniegtu, mēs izmantojam stratēģisku pieeju, ņemot vērā jūsu unikālās vajadzības, pārdošanas stratēģijas un mērķus, analizējot jūsu biznesa specifiku. Jūsu mājaslapa, interneta veikals vai piezemēšanās lapa kļūs par profesionālu uzņēmuma skatlogu tiešsaistē un veicinās jūsu uzņēmuma attīstību!

Interneta veikalu izstrāde

Mēs nodrošinām interneta veikalu izstrādi (B2B/B2C), pievēršot īpašu uzmanību jūsu klientu pieredzei mājaslapas izmantošanā. Tā iekļauj sevī nevainojamu navigāciju, intuitīvu dizainu un uzrunājošu saturu.  Šāds risinājums uzlabos kopējo lietotāja apmierinātību un veicinās pirkumu apjomu. Padziļināti izpētot lietotāju pieredzi, vēlmes un vajadzības, var paaugstināt arī vidējo pārdošanas apmēru, palielinot arī jūsu ieņēmumus.

Mūsu mērķis ir izstrādāt e-komercijas risinājumu, kas būs vērtīga investīcija uzņēmuma izaugsmē. Nodrošinām arī dažādu integrāciju izstrādi – noliktavas sistēmas, grāmatvedības uzskaites un daudz citu. Atstāj pieteikumu formā zemāk un saņem bezmaksas konsultāciju!

Mājaslapas stratēģija

Mājaslapas stratēģija ir kā fundaments mājas būvniecībā. Tā iekļauj mērķu definēšanu, esošo pārdošanas darbību analīzi un mērķa klienta un plānoto tirgus segmenta izpēti. Tikai pēc tam tiek izvēlēts vispiemērotākais mājaslapas vai e-veikala izstrādes risinājums. Mūsu pieredze un kompetence mājaslapu izstrādē, kā arī zināšanas pārdošanā, apvienojumā ar izcilu UX/UI dizainu, nodrošinās, lai tieši jūsu uzņēmums iegūtu funkcionālu un rezultātus nesošu mājaslapu.

Sazinies un saņem 30 minūšu bezmaksas konsultāciju, lai noskaidrotu, vai varam Jums palīdzēt!

mājas lapas izveide

Jūsu mērķi ir mūsu!

SIA BRANDSITE. Rīga, Rūpniecības 30. LV41203071628

© SIA "BRANDSITE", 2019 -

Privātuma politika