UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu
< izstrāde >

Mēs palīdzam Tev iegūt jaunus klientus ar funkcionālu mājaslapu. Esi gatavs?

UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

MājaslapuMājaslapu
dizainsdizains

Dizains, kas nodod zīmola stāstu un sniedz maksimāli ērtu lietošanas pieredzi. Iegūsti vairāk jaunu klientu!

UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu
stratēģija &

Mājaslapas strātēģijas plānošanas pakalpojumi funkcionālu, konvertējošu un uzrunājošu mājaslapu izstrādē. Sasniedz vairāk!

UZ PĀRDOŠANU VĒRSTU

Mājaslapu
funkcionalitāte

Mājaslapa ir jūsu pārdošanas rīks 24/7/365. Digitalizē pārdošanas procesus un veicini uzņēmuma attīstību online!

Uzņēmumu & zīmolu mājaslapa

Mūsu misija ir izstrādāt mājaslapu un ar to saistītus risinājumus, kas ne tikai ir mūsdienīgi un ērti lietojami, bet arī lieliski spēj nodot jūsu zīmola stāstu un sniedz reālus rezultātus jūsu uzņēmuma attīstībā. Lai to sasniegtu, mēs izmantojam stratēģisku pieeju, ņemot vērā jūsu unikālās vajadzības, mērķus, mērķauditorijas un jūsu biznesa specifiku. Jūsu tīmekļa vietne kļūs par spēcīgu rīku jūsu mērķu sasniegšanā un popularizēs biznesa zīmola stāstu pasaulē.

E-komercijas risinājumi

E-komercijas risinājumu izstrāde (B2B/B2C), kas ne tikai atbilst jūsu biznesa mērķiem, bet arī īpašu uzmanību pievērš jūsu klientu pieredzei mājaslapā – nevainojamai navigācijai, intuitīvam dizainam un uzrunājošam saturam, lai uzlabotu kopējo lietotāja apmierinātību un veicinot pirkumu apjomu. Padziļināti izpētot lietotāju, to pieredzi, tā vēlmes un vajadzības, var paaugstināt arī lietotāja vidējo pārdošanas apmēru, un palielināt jūsu ieņēmumus. Mūsu mērķis ir izstrādāt e-komercijas risinājumu, kas būs vērtīga investīcija uzņēmuma izaugsmē.

Mājaslapas stratēģija

Mājaslapas stratēģija ir kā fundaments mājas būvniecībā. Mērķu definēšana, esošo pārdošanas darbību analīze, klienta izpēte, un tikai tad seko vispiemērotākā risinājuma izveide interneta vietnes izstrādē – vai tas ir e-veikals vai korporatīvā biznesa mājaslapa. Mūsu pieredze mājaslapu izstrādē un zināšanas pārdošanā, apvienojumā ar izcilu UX dizainu, mārketina rīkiem pārdošanas procesu pilnveidei un vispiemērotāko tehnoloģiju izvēle mērķu sasniegšanā nodrošinās, lai tieši jūsu uzņēmums iegūst funkcionālu un rezultātus nesošu mājaslapu.

Jūsu mērķi ir mūsu!

Brandsite SIA. Atrodamies Rīgā, Latvijā

2019 -

Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika

SIA BRANDSITE ir noslēdzis 21.11.2023.līgumu Nr. SKV-L-2022/531 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.