Par
Brandsite

Mēs esam profesionāļu komanda, kas sastāv no mājaslapu dizaineriem un izstrādātājiem, mārketinga un pārdošanas speciālistiem, SEO un satura guru Visi vienoti ar vienu mērķi palīdzēt nest jūsu uzņēmuma stāstu pasaulē & un sasniegt panākumus, izmantojot online iespējas ar jūsu pārdevēju 24/7/365.palīdz uzņēmumiem vairot atpazīstamību ar funkcionālu mājaslapas dizainu, un mājaslapas stratēģiju, kas uzrunā.

Izstrādāts
biznesa vajadzībām

Esi sveicināts Brandsite komandā!

Tas, ko mēs darām , nes mums sajūsmu un prieku, gandarījumu pašiem, radot risinājumus, kas palīdz mūsu klientu biznesa attīstībai.

Mēs ticam , ka mājaslapa ir kas daudz vairāk par digitālu vietni. Tā ir kā zīmola spoguļattēls tiem, kas arī vēl jūs nezina, sniedzot iespēju parādīt savu piedāvājumu, kā jūs atrisināt potenciālā klienta problēmas. Mājaslapas izstrādes procesā mēs veltām laiku, lai izzinātu mūsu klientu mērķus, vēlmes un prasības, uzņēmējdarbības veidu, stilu līdz pat pārdošanas rīku izmantošanai, lai radītu individuālu risinājumu tieši jums.

Jūsu mērķi ir mūsu!

Brandsite SIA. Atrodamies Rīgā, Latvijā

2019 -

Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika

SIA BRANDSITE ir noslēdzis 21.11.2023.līgumu Nr. SKV-L-2022/531 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.