Par
Brandsite

Mēs esam profesionāļu komanda, kas sastāv no mājaslapu dizaineriem un izstrādātājiem, mārketinga un pārdošanas speciālistiem, SEO un satura guru. Mūsu misija ir palīdzēt nest jūsu uzņēmuma stāstu pasaulē & un sasniegt jūsu izvirzītos mērķus, izmantojot plašās online iespējas – radot funkcionālu mājaslapu vai internetveikalu, kas būs jūsu pārdevējs, strādājot 24/7/365.

Risinājumu
biznesa vajadzībām

Tas, ko mēs darām, nes mums sajūsmu un gandarījumu pašiem, radot risinājumus, kas palīdz mūsu klientu biznesa attīstībai.

Mēs ticam, ka mājaslapa ir kas daudz vairāk par digitālu vizītkarti. Mājaslapa ir ikkatra uzņēmuma, zīmola, biznesa skatlogs. Tā sniedz iespēju tiem, kas vēl jūs nepazīst, parādīt savu piedāvājumu, kā tieši jūs atrisināt potenciālā klienta problēmas. Mājaslapas izstrādes procesā mēs veltām laiku, lai izzinātu mūsu klientu mērķus, vēlmes un prasības, uzņēmējdarbības veidu, stilu līdz pat pārdošanas rīku izmantošanai, lai radītu individuālu risinājumu tieši jums.

Mājaslapu dizains izstrāde Brandsite
Svarīgākais mājaslapas izstrādē

Jūsu mērķi ir mūsu!

Brandsite SIA. Atrodamies Rīgā, Latvijā

2019 -

Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika

SIA BRANDSITE ir noslēdzis 21.11.2023.līgumu Nr. SKV-L-2022/531 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.