Internetveikala izstrāde

Tavs pārdevējs internetā 24/7/365

Palīdzēsim tev un tavam biznesam iekarot jaunu tirgu ar e-komercijas palīdzību

About

Veids kā paplašināt sava biznesa klientūru

Vai tu esi kādā no šīm situācijām?

Nav pietiekoši klientu

Vēlies tirgot internetā

Konkurentiem vairāk klientu

Vēlies paplašināties

Vēlies eksportēt

Internetveikals palīdzēs sasniegt vairāk klientu un veicinās biznesa attīstību

Mūsdienās 51% cilvēku izvēlas iepirkties internetā, un aizvien vairāk no tiem to izvēlas darīt tieši pie ražotāja. Tas padara internetveikala izveidi par vienu no labākajiem veidiem kā attīstīt biznesu. Ja tu vēl neesi paspējis pastāstīt par sava produkta vai pakalpojuma priekšrocībām, tad tieši mājaslapa, kas uzrunā un internetveikala integrācija, kas ļauj iegūt tiešos klientus ir tas, kas tev nepieciešams.

Tas nozīmē, ka mūsdienās jebkuram uzņēmējam ir svarīgi iet līdzi laikam un veicināt biznesa izaugsmi un attīstību, ko sniedz internetveikala izstrāde.

About
About

Individuāls risinājums tavam biznesam

Internetveikala izstrāde – iespēja iegūt savu pārdevēju, kas strādā 24/7/365

Tu iegūsi individuālu un efektīvu risinājumu tieši tava biznesa vajadzībām – stratēģiski izstrādātu internetveikalu, kas apvieno funkcionalitāti, dizainu un saturu, lai efektīvi veicinātu tava biznesa attīstību, aicinātu apmeklētāju iegādāties.

✔️ kopā izvērtēsim tavus esošos klientu piesaistes veidus un ieteiksim, kā to pilnveidot ar internetveikala palīdzību;

✔️ definēsim tavu mērķauditoriju, izstrādāsim stratēģiju atbilstoši tai;

✔️izvērtēsim, kāds saturs un funkcionalitāte ir nepieciešama internetveikalam;

✔️ integrēsim aktuālākos mārketinga un pārdošanas instrumentus efektivitātes noteikšanai.

About

Kāds būs tavs internetveikals?

Veiksmīga internetveikala izstrāde

Brandsite pieredze un zināšanas pārdošanā apvienojumā ar mūsdienīgu rīku pielietošanu mājaslapu izstrādē, nodrošinās, lai tieši tavs uzņēmums iegūst funkcionālu un rezultātus nesošu internetveikalu.

Uz pārdošanu orientēts saturs

Tava mājaslapa vedīs apmeklētāju cauri visām lapas sadaļām, uzsvērs priekšrocības, ko tieši tavs uzņēmums var dot potenciālajam klientam un veicinās uzticību, līdz ar to arī vēlmi sadarboties tieši ar tevi.

Dizains ir ērts visās ierīcēs

60 % tavu interneta veikalu apmeklēs, izmantojot telefonu, tāpēc tavs internetveikals būs vienlīdz ērts un funkcionāls arī no dažādām ierīcēm. Internetveikals arī ielādēsies zibenīgi, būs drošs un pārskatāms.

Tavs pārdevējs, kas strādā 24/7

Tava internetveikala struktūra un dizains padara iepirkšanāš procesu ērtu un vienkāršu. Mēs nodrošināsim, lai internetveikals ietver klientu biežāk uzdotos jautājumus un sniegtu uz tiem atbildes, tādējādi saīsinot pārdošanas ciklu.

About

Vienkāršs sadarbības plāns, vērsts uz panākumiem

Kas tev jādara, lai būtu soli tuvāk jauniem klientiem?

#1 Sazinies un radīsim risinājumu kopā

Sarunas laikā izvērtēsim tavu klientu piesaistes stratēģiju līdz šim, apskatīsim rīkus, ko izmanto digitālajā pārdošanā un radīsim kopā sratēģiju, veiksmīgam internetveikalam, kā tas varētu izskatīties un strādāt 24/7/365, lai veicinātu biznesa attīstību. Tavs internetveikals ir vieta, kur klientam nonākot, viņš sapratīs, cik profesionāls, uzticams ir tavs uzņēmums.

#2 Piedāvājums, kam grūti atteikt

Pēc sarunas izteiksim tev lielisku piedāvājumu sadarbībai. Pēc tā apstiprināšanas, palūgsim tev nodot visu informāciju, ko vēlies internetveikalā, vislabāk visu reizē, lai efektīvi paveiktu projektu. Pēc vienas nedēļas nodemonstrēsim internetveikala pamata versiju, kurā varēsi veikt izmaiņas. Ja radīsies jautājumi, šajā laikā tiem ir īstais laiks.

#3 Internetveikala izstrāde un korekcijas

Lai sadarbība noritētu raiti, aicinām iesūtīt visus komentārus un labojumus reizē. Tai skaitā vēlamos attēlus citu vizuālo materiālu. Ja izmantosim tavus tekstus, pārbaudi to pareizību. Pēc labojumu saņemšanas, turpinām darbu, lai 7-10 dienu laikā no informācijas saņemšanas brīža, tavs interneta veikals būtu funkcionāls un tavs jaunais pārdevējs 24/7/365.

#4 Sāc savu ceļu uz panākumiem

Internetveikals, galvenokārt, sniedz tev iespēju pārdot attālināti, kā arī iespēju pārdot 24/7/365, tomēr tas ir arī svarīgs elememts, kas palīdz radīt profesionālu uzņēmuma tēlu, veicināt zīmola atpazīstamību un sasniegt klientus, kas varbūt ar tevi nesadarbotos, ja nebūtu iespēja to izdarīt klientam ērtā veidā – no jebkuras vietas, online.

About

Kāpēc izvēlēties Brandsite?

Tu esi pelnījis panākumus

Sāc pārdot gandrīz uzreiz

Internetveikala izstrāde 10-20 darba dienās

Nevajadzēs aplaupīt banku

Pieejami risinājumi arī maziem un vidējiem biznesiem

Stratēģija ar pārdošanu pamatā

Tava internetveikala stratēģiju izstrādā saskaņā ar mārketinga un pārdošanas principiem

Mēs spēsim attaisnot tavas ekspektācijas
internetveikala izstrādē

Pieprasītākās izvēles interneta veikala izstrādei

Mūsdienīgs internetveikals

līdz 5 produktiem
Internetveikala izstrāde
€759 Nodrošini klientam iespēju ērti iegādāties tieši no tevis
 • Stratēģisks interneta veikals vienā valodā
 • 5 produkti ar variācijām (cenas un atribūti)
 • Automātiski rēķini klientam
 • Integrēti statistikas mērīšanas rīki

Tavs individuālais projekts

nosūti ziņu un saņem izmaksu tāmi
Sastādīsim plānu un izmaksas tavam individuālajam tiešsaistes biznesam
 • Kādas valodas nepieciešamas?
 • Cik produktu plānoti?
 • Vai saturu izstrādāsim mēs?
 • Vai fotogrāfijas tev jau ir?
 • Kādas norēķinu veidus izmantosim?

Skaidri risinājumi gan B2B, gan B2C biznesiem

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju online vai nāc uz kafiju!

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju, noskaidro aptuveno cenu savam projektam vai piesaki tikšanos pie mums birojā Tev ērtā laikā!

Ja jutīsi, ka spēsim attaisnot tavas vēlmes, varēsim vienoties par sadarbību.

✔️Tikšanās laikā kopā izvērtēsim tavus esošos klientu piesaistes veidus un ieteiksim, kā to pilnveidot ar internetveikala palīdzību;

✔️ definēsim tavu mērķauditoriju, izstrādāsim stratēģiju atbilstoši tai;

✔️izvērtēsim, kāds saturs un funkcionalitāte ir nepieciešama internetveikalam.

contact

Labprāt atbildēsim uz taviem jautājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Kādi ir interneta veikala izstrādes termiņi?

No brīža, kad apstiprināsi projekta līgumu un saskaņosim galvenās vadlīnijas, saņemsim informāciju no tevis par saturu, interneta veikala izstrāde ilgst no 7 darba dienām līdz 20 darba dienām, atkarībā no projekta specifikācijas. Lai uzzinātu, kad varam uzsākt tava interneta veikala realizāciju, lūdzu sūti mums ziņu  šeit vai zvani. Gaidīsim!

Kā notiks interneta veikala izstrāde?

Mēs tiksimies vai sazvanīsimies, lai apspriestu tavu biznesu un tā specifikācijas. Ja izlemsi, ka vēlies ļaut mums rūpēties par sava zīmola tēlu digitālajā pasaulē, tad mēs apskatīsim tava biznesa mērķa tirgu, konkurentus un sniegsim priekšlikumu, kā varētu izskatīties rezultāts. No tevis gaidīsim savu redzējumu, informāciju par mērķa auditoriju. Mēs arī ieteiksim galvenās nepieciešamības, kas būtu jāiekļauj jaunajā vietnē, lai tā spētu konvertēt apmeklētājus par klientiem.

 

Mēs mīlam to, ko darām vislabāk, un vēlamies atbrīvot tevi no raizēm, lai tu varētu fokusēties uz savu biznesu. Sadarbības soļi ir:

 • Priekšlikuma pieņemšana, dizaina un satura ietvara apstiprināšana;
 • Izteiksim priekšlikumus par interneta veikala funkcionalitāti un izskatu, nosūtīsim tev to izvērtēt, veiksim izmaiņas, apstiprināšana;
 • Satura iztrāde, vizuālā satura un zīmola elementu integrācija. Tagad tu varēsi redzēt un izjust jau savu jauno vietni, kas vēl nav publicēta.  Apstiprināšana vai izmaiņu veikšana;
 • Trešā apskate, lai izlabotu tikai mazākos elementus;
 • Yes, beidzot ir laiks interneta veikala publicēšanai! Saņem piekļuves un piesaisti vai uzrunā jaunus klientus! Izmanto interneta veikalu, lai attīstītu biznesu! Rūpējies, kā tavi potenciālie klienti par Tevi var uzzināt!

Cik maksās mans interneta veikals?

Savā darbā mēs izmantojam zināšanas par digitālo pārdošanu un mārketingu, pievēršot uzmanību dizainam. Apvienojot visas šīs vērtības pārdomātā stratēģijā, mēs radam veiksmīgus interneta veikalus , kas vietnes apmeklētājā radīs uzticību tavam zīmolam un veicinās vēlmi sadarboties tieši ar tevi.

 

Tu iegūsi pilnīgi funkcionālu, augstas kvalitātes interneta veikalu, ar individuālu dizainu par  pieejamām izmaksām, ko mēs varam nodrošināt, izmantojot kvalitatīvu WordPress dizaina veidni, lai ietaupītu paša pamata programmēšanas izmaksas, savukārt, lielāko daļu laika veltītu tieši piesaistoša dizaina un satura izstrādei, kas pārvērš apmeklētāju par makstātspējīgu klientu.

Tādējādi Brandsite spēj nodrošināt maziem un vidēja izmēra uzņēmumiem, radošiem zīmoliem un jauno biznesu īpašniekiem pārsteidzoša dizaina un funkcionālu interneta veikalu ar kvalitatīvu saturu, kas izmaksā mazāk un izstrāde notiek īsākā laikā. Taču rezultāts ir pielīdzināms interneta veikaliem, kas ir programmētas no nulles, kur izmaksas svārstās no EUR 3000 +.

Izmaksu noteikšana ir atkarīga no jūsu pieprasījuma, taču pieredze rāda, ka tās ir vidēji no EUR 800 līdz EUR 1800. Sūti savu ideju un vēlmes mums šeit.  Mājaslapu izstrādes izmaksas vari noskaidrot šeit vai nosūtot pieprasījumu uz [email protected].

Kādas ir interneta veikala uzturēšanas izmaksas?

Domēns

Lai interneta veikals strādātu ātri, efektīvi un būtu arī drošs – ir nepieciešams izvietot domēnu (www adrese ) uz hostinga servera (vieta uz servera, no kurienes dati tiek atrādīti vietnes apmeklētājam).

Domēna izmaksas, ja tev vēl nav sava domēna – ir ap 11-12 eur gadā. Kur var noskaidrot, vai tavs vēlamais domēns ir pieejams?  Šeit ir latviešu valodas domēni  un ārzemju domēna vārdi pieejami šeit.

Serverim ir liela nozīme labai veiktspējai.

Ātra un droša servera izmaksas ir ap EUR 9-10 mēnesī.

Lapas uzturēšanas izmaksas

Ļoti svarīgi ir, lai interneta veikals strādātu droši. Tāpēc, lai interneta veikala bāzes sistēma vienmēr būtu atjaunināta, tiktu veiktas rezerves datu kopijas, un maksājumi būtu droši, mēs par to arī parūpēsimies, lai tev ir brīvas rokas un domas – koncentrēties uz savu galveno biznesu. Tāpēc piedāvājam Tev kopējo ikmēneša maksājumu par uzturēšanu un mājaslapas domēna hostingu. (Domēna gada maksa nav iekļauta cenā)

Interneta veikala uzturēšanas un hostinga izmaksas sastāda EUR 17.50/ mēnesī. Tu zināsi, ka klientu atstātie sensitīvie dati ir drošībā, maksājumi ir droši un pasargāti no kiberuzbrukumiem.

Mājaslapu uzturēšanas izmaksas + hostings sastāda EUR 12.50/ mēnesī. Un tu vari gulēt mierīgi, ka dati, kas ievākti mājaslapā ir drošībā un tās veiktspēja nepasliktināsies.

Lai tev ne par ko nebūtu jāuztraucas, mēs par visu varam parūpēties. Tomēr, ja tev jau ir domēns un/vai hostings, par ko Tu jau maksā, esi noslēdzis līgumu, atradīsim Tev individuālu risinājumu. Apspriedīsim visu šo tehnisko pusi pie tikšanās. Piesaki savu #vai tikšanos zemāk lapā, aizpildot kontaktformu vai sūti mums ziņu uz [email protected]

Vai es saņemšu garantiju un atbalstu?

Izvēloties Brandsite, vari neuztraukties – mēs atbildam par savu darbu. Tavs gandarījums ir mūsu motivētājs!
Tu saņemsi:

 

 • 6 mēnešu garantiju*
 • 3 mēnešu bezmaksas atbalstu
 • 3 pieejami labojumi līdz mājas lapas nodošanai
 • BEZ RISKA – ja jums nepatīk jūsu jaunā zīmola mājaslapa pēc 1. pārskatīšanas – varat nemaksāt!**

*6 mēnešu garantija – garantija darbojas šajā gadījumā, ja klients nav veicis izmaiņas programmēšanas kodā.

** PS. Ja pēc pirmās lapas revīzijas rezultāts nepatiks un tu jutīsi, ka nespējam sadarboties, varēsi pilnīgi bez maksas atteikties no mūsu sadarbības.  Brandsite patur tiesības izstrādāto lapu paturēt savā īpašumā un publicēt kā ieskatu savā portfolio ar Tava uzņēmuma vizuālo identitāti. 30% no līguma summas jāapmaksā pēc tavas jaunās mājaslapas pirmās revīzijas, ja ar rezultātu esi apmierināts un vēlies pabeigt projektu līdz galam. Pārējie 70% no līguma summas jāapmaksā 7 kalendārās dienas pēc lapas publicēšanas datuma.

Vai es varu veikt izmaiņas pēc tam, kad mans interneta veikals ir aktīvs?

Brandsite interneta veikala izstrāde tiek veikta uz visplašāk izmantotās satura vadības sistēmas WordPress, kas ļauj brīvi veikt izmaiņas jebkurā brīdī. Jā, tu vienmēr varēsi pats veikt izmaiņas savā vietnē vai deleģēt to kādam citam, kā mums, piemēram. Tavai ērtībai, mazas izmaiņas jau ir iekļautas ikmēneša uzturēšanas izmaksās.

Uzdod jautājumu, piesakies sarunai vai noskaidro sava projekta cenu šeit

Paplašini savu biznesu ar internetveikala palīdzību!

+371 22 811 374