Labprāt atbildēsim uz taviem jautājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs zinām, ka, iespējams, jautājumu ir vairāk nekā atbilžu, it īpaši, sperot nozīmīgu soli pretī jaunai mājaslapai, lai tā lieliski kalpotu kā pārdošanas rīks, kas strādā 24/7! Mēs esam sagatavojuši pāris atbildes.

Ko ietver mājaslapas izstrāde?

Mums vissvarīgākais esi tu, mūsu klient. Mēs mīlam individuālus projektus un izstrādājam tos pēc tava biznesa vajadzībām. Mēs uzņemsimies pilnu atbildību par savu darbu, tāpēc visi pieejamie pakalpojumi pēc tavas idejas un vīzijas apspriešanas tiek veikti pēc pieprasījuma:

 • Domēna reģistrācija un/vai pārnešana
 • Hostinga menedžēšana, ja nepieciešams
 • Kompānijas e-pasta izveide
 • Mājaslapas vizuālais noformējums
 • Satriecošs dizains ar tava zīmola vadlīnijām, izmantojot dizaina sagatavi
 • Visvairāk izmantotais un modernākais CMS uz planētas – WordPress
 • SSL sertifikāts
 • Mājaslapas dublējumu un atjauninājumu menedžēšana
 • Izveidojam zīmola vietnes saturu, kas orientēts uz pārdošanu
 • Google Analytics, Facebook Pixel, kontaktformas, e-pasta rīku, u.c integrēšana
 • Tulkošanas pakalpojumi
 • Attēlu optimizācija veikspējīgākam mājaslapas ātrumam
 • Digitālās pārdošanas kampaņas pēc pieprasījuma
 • Hostings un atbalsta abonaments
 • Dokumentācija, kā pēc tam izmantot un rediģēt informāciju
 • Noklikšķināmas e-pasta adreses, tālruņu numuri
 • Integrētas kartes
 • Pilnībā adaptīvs mājaslapas dizains

Kā notiks mājas lapas izstrāde?

Mēs tiksimies vai sazvanīsimies, lai apspriestu tavu zīmolu un redzējumu. Ja izlemsi, ka vēlies ļaut mums rūpēties par sava zīmola tēlu digitālajā pasaulē, tad mēs apskatīsim tava biznesa mērķa tirgu, konkurentus un sniegsim priekšlikumu, kā varētu izskatīties rezultāts. No tevis gaidīsim savu redzējumu, informāciju par mērķa auditoriju. Mēs arī ieteiksim galvenās nepieciešamības, kas būtu jāiekļauj jaunajā vietnē, lai tā spētu konvertēt apmeklētājus par klientiem.

Mēs mīlam to, ko darām vislabāk, un vēlamies atbrīvot tevi no raizēm, lai tu varētu fokusēties uz savu biznesu. Sadarbības soļi ir:

 • Priekšlikuma pieņemšana, dizaina un satura ietvara apstiprināšana;
 • Izteiksim priekšlikumus par mājaslapas funkcionalitāti un izskatu, nosūtīsim tev to izvērtēt, veiksim izmaiņas, apstiprināšana;
 • Satura iztrāde, vizuālā satura un zīmola elementu integrācija. Tagad tu varēsi redzēt un izjust jau savu jauno mājas lapu, kas vēl nav publicēta.  Apstiprināšana vai izmaiņu veikšana;
 • Trešā apskate, lai izlabotu tikai mazākos elementus;
 • Yes, laiks lapas publicēšanai! Saņem piekļuves un piesaisti vai uzrunā jaunus klientus! Izmanto mājas lapu kā vienu no pārdošanas rīkiem!

Cik maksās mana mājaslapa?

Savā darbā mēs izmantojam zināšanas par digitālo pārdošanu un mārketingu, pievēršot uzmanību dizainam. Apvienojot visas šīs vērtības pārdomātā stratēģijā, mēs radām mājaslapas, kas ir arī pārdošanas rīks, kur saturs tiek izstrādāts un ievietots, lai vestu apmeklētāju cauri vietnei, pārliecinot apmeklētāju uzticēties tavam biznesam un beigās vienmēr aicināt rīkoties!

Tu iegūsi pilnīgi funkcionālo, augstas kvalitātes mājas lapu, ar individuālu dizainu par ļoti samērīgām izmaksām, ko mēs varam nodrošināt, izmantojot kvalitatīvu WordPress dizaina veidni, lai ietaupītu paša pamata programmēšanas izmaksas, savukārt, lielāko daļu laika veltītu tieši piesaistoša dizaina un satura izstrādei, kas pārvērš apmeklētāju par makstātspējīgu klientu.

Tādējādi Brandsite spēj nodrošināt maziem un vidēja izmēra uzņēmumiem, radošiem zīmoliem un jauno biznesu īpašniekiem pārsteidzoša dizainu mājaslapu ar kvalitatīvu saturu, kas izmaksā mazāk un izstrāde notiek īsākā laikā. Taču rezultāts ir pielīdzināms mājas lapām, kas ir programmētas no nulles, kur izmaksas svārstās no EUR 4000 +.

Izmaksu noteikšana ir atkarīga no jūsu pieprasījuma, taču pieredze rāda, ka tās ir vidēji no EUR 400 līdz EUR 1500. Sūti savu ideju un vēlmes mums šeit.  E-komercijas vietnēm izmaksas vari noskaidrot šeit vai nosūtot pieprasījumu uz [email protected].

Kādi ir mājas lapas izstrādes termiņi?

No brīža, kad apstiprināsi projekta līgumu un saskaņosim galvenās vadlīnijas, saņemsim informāciju no Tevis par saturu, mājas lapas izstrāde ilgst no 7 darba dienām līdz 20 darba dienām, atkarībā no projekta specifikācijas. Lai uzzinātu, kad varam uzsākt tavas mājaslapas realizāciju, lūdzu sūti mums ziņu vai zvani. Gaidīsim!

Vai varu izmantot savu esošo domēnu?

Jā, protams. Ja nepieciešams, mēs parūpēsimies par domēna pārnešanu, vai arī varam izmantot arī jūsu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Ja jums vēl nav domēna, mēs varam parupēties arī par tā iegādi.

Vai es saņemšu garantiju un atbalstu?

Izvēloties Brandsite, vari neuztraukties – mēs atbildam par savu darbu. Tavs gandarījums ir mūsu motivētājs!
Tu saņemsi:

 • 6 mēnešu garantiju*
 • 3 mēnešu bezmaksas atbalstu
 • 3 pieejami labojumi līdz mājas lapas nodošanai
 • BEZ RISKA – ja jums nepatīk jūsu jaunā zīmola mājaslapa pēc 3. pārskatīšanas – varat nemaksāt!**

*6 mēnešu garantija – garantija darbojas šajā gadījumā, ja klients nav veicis izmaiņas programmēšanas kodā.

** Parasti apmaksa notiek 7 darba dienu laikā pēc lapas publicēšanas datuma. Nav priekšapmaksas. Ja izvēlēsieties, mājas lapu tomēr nepirkt, Brandsite patur tiesības izstrādāto lapu paturēt savā īpašumā un publicēt kā ieskatu savā portfolio.

Kādas ir mājaslapas uzturēšanas izmaksas?

Domēns

Lai mājaslapa strādātu ātri, efektīvi un būtu arī droša – ir nepieciešams izvietot domēnu (www adrese ) uz hostinga servera ( vieta uz servera, no kurienes dati tiek atrādīti mājaslapas apmeklētājam).

Domēna izmaksas, ja Tev vēl nav – ir ap 12 eur mēnesī. Vari apskatīt, vai Tavs vēlamais domēns ir pieejams šeit vai ārzemju domēna vārdi šeit.

Serverim ir liela nozīme labas veiktspējā

Ātra un droša servera izmaksas ir ap EUR 9-10 mēnesī.

Lapas uzturēšanas izmaksas

Lai mājaslapa strādātu droši, lai sistēma mājaslapā vienmēr būtu atjaunināta, lai tiktu veiktas rezerves kopijas tavai lapai, mēs par to arī parūpēsimies, kamēr tu koncentrējies uz savu galveno biznesu. Tāpēc piedāvājam Tev kopējo ikmēneša maksājumu par uzturēšanu, hostingu. (Domēns nav cenā)

Par mājaslapu – uzturēšana + hostings sastāda EUR 12.50/ mēnesī. un tu vari gulēt mierīgi, ka dati, kas ievākti mājaslapā ir drošībā un tās veiktspēja katru dienu būs augstos standartos.

Interneta veikala uzturēšanas un hostinga izmaksas sastāda EUR 17.50/ mēnesī. Tu zināsi, ka klientu atstātie sensitīvie dati ir drošībā, maksājumi ir droši un pasargāti no kiberuzbrukumiem.

Parūpēsimies par visu

Lai tev ne par ko nebūtu jāuztraucas, mēs par visu varam parūpēties. Tomēr, ja tev jau ir domēns un/vai hostings, par ko Tu jau maksā, esi noslēdzis līgumu, atradīsim Tev individuālu risinājumu. Apspriedīsim visu šo tehnisko pusi pie tikšanās. Piesaki savu jautājumu vai tikšanos zemāk lapā, aizpildot kontaktformu vai sūti mums ziņu uz [email protected]

Vai es varu izmantot savus fotoattēlus un saturu?

Protams. Projektēšanas sākuma posmā mēs runāsim par tavu uzņēmumu, kas palīdzēs mums pēc iespējas tuvāk izpētīt tavu biznesu, lai varētu izveidot mājaslapu, kas uzrunās tavu ideālo klientu. Mēs varam izmantot tavas esošās vietnes saturu, kur Brandsite mārketinga un pārdošanas zinošie satura speciālisti pārskatīs saturu, lai pārliecinātos, ka tas ne tikai parāda, kas ir tavs uzņēmums, bet arī uzsvērs to, kā tu spēj risināt klienta problēmas, tādā veidā, izveidojot divpusēju komunikāciju ar tavu klientu.

Vai es varu veikt izmaiņas pēc tam, kad mana mājaslapa ir gatava?

Brandsite mājas lapas izstrāde ietver modernāko un pieejamāko CMS sistēmu, kas ļauj veikt izmaiņas gandrīz jebkuram. Jā, tu vienmēr vari pats veikt izmaiņas savā vietnē vai deleģēt to kādam citam. Mēs esam vienmēr pieejami, lai atjauninātu vai papildinātu esošo mājas lapu! Sazinies ar mums! Kontakti

Kur mana mājas lapa tiks uzturēta?

Mēs vēlamies tevi atbalstīt tik daudz, cik tas tev ir nepieciešams, mūsu klient. Mēs varam izstrādāt tavu mājaslapu uz eksistējoša domēna, kas atrodas tavā esošajā hostinga serverī, vai arī  izmantosim jūsu domēnu, mūsu partnera hostinga serverī un pārvaldīsim to tavā vietā. Domēna un hostinga tiesības vienmēr piederēs tev.

Vai es varu saglabāt savu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju un e-pastus?

Jā, tu vari saglabāt savu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju, kā arī e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

Vai varat izveidot e-komercijas vietni?

Jā, mēs varam arī izveidot e-komercijas vietni, kurā ir integrētas visas populārākās maksājumu veikšanas iespējas, gan viena produkta vai arī plašs, produktu katalogs, integrēt mārketinga automatizāciju, e-pasta jaunumu saņemšanu, pieslēgt Omniva piegādes automatizāciju un citas nepieciešamības.

Savu pieprasījumu sūti šeit.

Kas man jādara tagad, lai iegūtu šo mājaslapu, kas ir arī pārdošanas rīks?

Lieliski! Viss, kas tev ir jādara – sazinies ar mums! Mēs tev atbildēsim, satiksimies uz kafiju, pirmā konsultācija ir bezmaksas!  Apspriedīsim tavas idejas, izaicinājumus un redzējumu mājas lapas izstrādē. Pirms un pēc šīs tikšanās tev NAV pienākuma sadarboties ar Brandsite.

Ja mēs nolemsim sadarboties, nosūtīsim priekšlikumu, kam sekos praktiskas rīcības plāns. Un pavisam drīz, tava efektīvā, uz pārdošanu orientētā majas lapa, kas pārvērš apmeklētājus par klientiem, veicina tava zīmola atpazīstamību, būs pieejama apmeklētājiem! Spied ŠEIT, lai nosūtītu mums ziņu! Gaidīsim!

KONTAKTI

SĀKUMS

MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE

REALIZĒTIE PROJEKTI

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE
TAVA BIZNESA IZAUGSMEI

@Brandsite – mēs palīdzam Tev
attīstīties un tikt sadzirdētam!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

KONTAKTI

contact-section