About

@BRANDSITE
MĒS MĪLAM TO, KO DARĀM

Brandsite ideja ir radusies jau 2018. gadā, toties uzņēmums oficiāli dibināts 2020. gadā sākumā. Neuztraucies, mēs, uzņēmuma cilvēki, strādājam IT un pārdošanas nozarē jau 6 gadus, kuru laikā ir apkopotas plašas zināšanas par pārdošanu, klientu un mārketingu, tādā veidā mēs spējam piedāvāt tieši to redzējumu un risinājumu, kas nav tikai parasta mājaslapa, bet gan mājaslapa – FUNKCIONĀLS PĀRDOŠANAS RĪKS, kas var atbildēt uz klienta jautājumiem, ieinteresēt klientu un jau arī pārliecināt ar tevi sazināties! Un pie tam izcili izskatīties un ērti lietot! Aicinam tevi uz kafiju, lai apspriestu tavas idejas!

About

Klientu sajūsma ir mūsu kaislība

MarketMeNow.eu

Pozitīvi: Profesionālisms, kvalitāte, responsīvs dizains, pakalpojuma vērtība
Esmu super apmierināts. Ļoti profesionāla pieeja, patika proaktīvā iedziļināšanās detaļās, pat tādās līdz kurām es nebiju aizdomājies. Vēlreiz liels paldies par darbu.

Mārtiņš Grūbe

MarketMeNow SIA

Fokusēsimies uz tavu mērķu sasniegšanu! Vai tas ir dizains, vai funkcionalitāte, vai viss kopā!

BRANDSITE  KOMANDA

Elastīgi, bet precīzi

Radoši, bet profesionāli

Ātri, bet vērīgi

Jaudīgi, bet pieejami

brandsite_valters

Valters

Project Execution

“Es nemitīgi vēlos ieviest klienta idejas dzīvē, un labākais veids, kā to izdarīt, ir izvirzīt mērķus un veikt uzdevumus soli pa solim. Lai sasniegtu izvirzīto projekta mērķi, es veidoju detalizētu plānu, kas man palīdz apvienot klienta vēlmes ar mūsdienu tendencēm un iespējām, radīt ne tikai vizuāli pievilcīgu dizainu, bet arī izveidot pilnībā funkcionālu, uz klientu orientētu mājaslapu, kas ir arī pārdošanas rīks. “

brandsite_kristine

Kristīne

Sales & Management

“Mani pārsteidz un iedvesmo cilvēki, kuri seko saviem sapņiem un izvēlas nezināmo ceļu biznesā, darot to, kas viņus aizrauj. Tāpēc es vēlos tiem palīdzēt. Mana aizraušanās ir radīt tik nepieciešamo rīku katram biznesam – vispiemērotāko mājaslapu katram individuāli, kas neprasa lielus izdevumus un ir pilnīgi funkcionāla. Vēlos radīt tava zīmola unikālās mājas digitālajā pasaulē, kas ir saziņas tilts ar jūsu klientu.”

brandsite_sigita

Sigita Paula

Content guru

“Mani fascinē cilvēku un uzņēmumu stāsti, jo aiz katra biznesa slēpjas aizrautīgi cilvēki. Šie stāsti iedvesmo rīkoties un veido ticību, ka ar ieguldīto laiku, darbu un mazliet talanta viss ir iespējams. Mans talants ir rakstīšana, un es labprāt pastāstītu jūsu zīmola stāstu, lai tas tiktu sadzirdēts, un jūsu risinājumi tiktu ievēroti. Mēs to varam radīt kopā! ”

PIEVIENOJIES MUMS

Vai vēlies pievienoties Brandsite?

  • Varbūt zini kādu, kam Brandsite varētu palīdzēt? Dalies!

@Brandsite mēs uzskatām, ka mūsu komandas biedru salietdētība un skaidri definēts mērķis, uz kuru mēs visi tiecamies, ir rezultātu atslēga arī mūsu klientiem. #Brandsite pamatvērtības kā – radošums, zināšanas par mārketingu un pārdošanu, aizraušanās ar dizainu palīdz mums radīt vēlamo rezultātu ikkatram klientam, izstrādājot rīku, kas palīdz paplašināt biznesu, piesaistīt jaunus klientus un veicināt atpazīstamību.

Ja jūs redzat sevi strādājam kopā ar mums, atsūtiet mums savu motivācijas vēstuli un rezumē.

Lasi blogā par …

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE
TAVA BIZNESA IZAUGSMEI

@Brandsite – mēs palīdzam Tev
attīstīties un tikt sadzirdētam!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

KONTAKTI

contact-section