5. oktobris, 2021 Brandsite

Labs saturs ir tas, kas jūsu mājaslapu atšķir no pārējiem un sniedz pareizo vēstījumu, trāpot tieši jūsu klientu sirdīs un prātos. Lielākā daļa mājaslapu izstrādātāji ir ieinteresēti izveidot tikai skaistu tās dizainu un saturu atstāj jūsu rokās. Tas izklausās pietiekami vienkārši, līdz jūs reāli apsēžaties, lai rakstītu.. Nekrītiet izmisumā! Tāpēc mēs esam šeit, lai padalītos, kāpēc mājaslapas satura izstrāde būtu tā, kurai būtu jāpiešķir vislielākā vērība un ļoti iespējams, ka arī ar dažiem ļoti vērtīgiem tips & tricks!

 

Mājaslapa ir svarīgākā un vienīgā platforma, kas ļauj uzņēmumam būt pieejamiem internetā un digitālajā tirgū un saturs ir tas, kas liek klientiem izvēlēties tevi. Tāpēc ir ļoti pareizi teikts, ka saturs ir mārketinga karalis. Tad, kas tieši spēlē lomu tavas mājaslapas saturā, lai tās apmeklētāji kļūtu par maksātspējīgiem klientiem?

Satura izstrāde, ievērojot SEO pamatprincipus

Tik bieži dzirdētā SEO optimizācija jeb meklētājprogrammu optimizācija. Uzņēmumam Google patīk nodrošināt saviem klientiem lielisku pieredzi. Pirms viņi sāk ieteikt cilvēkiem jūsu vietni, viņi vēlas zināt, ka jūs esat izstrādājis mājaslapas saturu, ievērojot visas viņu prasības. Cilvēkiem patīk ātras un mobilajām ierīcēm piemērotas mājaslapas, kuras ir viegli saprotamas un lietojamas. Pārliecinieties, ka jūsu mājaslapa to piedāvā. Jūsu mājaslapas optimizācija ietver vairākas darbības, gan tehniskas, gan saturiskas. Viens no būtiskākajiem soļiem ir nodrošināt, ka mājaslapai ir augstas kvalitātes saturs, kas atbilst gan teksta apjomam, gan arī tiek izmantoti vēlamie atslēgas vārdi un ar tiem saistītie atslēgas vārdi. Piemēram, ja rakstat par automašīnas krāsošanas pakalpojumiem, ir vērtīgi izmantot arī ar krāsošanu saistītos citus atslēgas vārdus, zīmolus, kā krāsošnas tehniku apraksti, populāri krāsu ražotāju zīmoli, un citi vērtīgi padomi. Tieši tādā veidā, Jūs varēsiet izvirzīties vadībā meklētājos, jo Jūsu saturs būs vērtīgs un iedos potenciālajam klientam arī zināšanas un pārleicību, KA ESAT SPECIĀLISTS SAVĀ NOZARĒ.

SEO satura rakstīšana var šķist neliels mīnu lauks, ja nezināt, ko darāt. Slikti uzrakstīts saturs, nepareiza atslēgvārdu izvēle un kopēšana no citām vietnēm ir bieži sastopamas problēmas, kuru dēļ jūsu mājaslapa var tikt ignorēta vai – sliktākajā gadījumā – sodīta Google meklētājā.

Ģenerējiet un konvertējiet potenciālos klientus ar mājaslapas satura palīdzību

Saskaņā ar Hubspot datiem, 70% tiešsaistes mārketinga speciālistu tagad aktīvi iegulda satura mārketingā, lai audzētu viņu pārvaldītos zīmolus. Iemesls tam ir tas, ka lielisks saturs piesaista cilvēkus jūsu mājaslapai un novirza tos uz jūsu gala mērķi. Jo augstāka kvalitāte, jo lielāka iespēja, ka cilvēki iesaistīsies un galu galā pirks no jums. Tādējādi jūsu mājaslapas saturam jābūt rakstītam uz lasītāju vērstā veidā. Vārdiem vajadzētu runāt tieši ar jūsu mērķa klientu, risināt viņu problēmu un piedāvāt risinājumu, kas ir pārdomāti veidots piedāvājumā, no kura viņi vienkārši nespēj atteikties. Piemēram, pārfrāzēt ikvienu teikumu, kas sākas ar “Mēs/mums/mūsu” uz “Tu/tavs/jūsu”. Prakstiski, tas varētu būt šādi:
Mēs esam speciālisti savā nozarē. -> Jūs sadarbosieties ar kvalificētiem speciālistiem x nozarē.

 

Sniedzat cilvēkiem atbildes uz jautājumiem, ko viņi vēlas uzzināt.

Radiet uzticību patērētājiem

Konkurence mūsdienās ir milzīga gandrīz ikvienā jomā, tāpēc patērētāji vēlas pārliecību. Viņiem jāzina, ka viņi var uzticēties jūsu uzņēmumam vai zīmolam, lai apmierinātu viņu vajadzības vislabākā iespējamā veidā. Veidojiet uzticību saviem mērķa klientiem, nodrošinot vērtību, izmantojot kvalitatīvu mājaslapas saturu. Dodiet cilvēkiem to, ko viņi vēlas. Atbildiet uz jautājumiem. Piedāvājiet risinājumus. Prakstiski, tas ietver vērtīgu bloga rakstu sastādīšanu, kur ir kāds padoms, kā atrisināt mērķa klienta problēmu. Vai tā ir Biežāk Uzdoto Jautājumu sadaļa (BUJ), un vērtīgas atbildes, kas palīdz klientam izprast un pārliecina, ka Jūs zināt, ko runājat.

Izmantojot satura mārketinga stratēģijas, laika gaitā jūs un jūsu zīmols kļūs par autoritāti šajā jomā un liks cilvēkiem atgriezties izvēlēties jūs, kā arī esošajiem klientiem atgriezties vēlreiz, saņemsiet ieteikumus, iegūsiet jaunus klientus..

 

Kvalitatīvs saturs un lielisks dizains iet roku rokā

Dizaina sasaiste ar saturu

Vienkāršs fakts, ko paturēt prātā – nav jēgas izveidot lielisku mājaslapu ar zemas kvalitātes saturu. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, jums ir jāsasaista savas mājaslapas dizains un saturs, jo tieši dizains ietekmē to, kā tiek lasīts saturs un nosaka tā noskaņu savukārt, pārdomāts mājaslapas saturs ļauj lasītājam uzzināt to, ko viņš vēlas uzzināt un pārliecina izvēlēties tevi. Dizaina sasaiste ar saturu palīdz apmeklētājam pārvietoties pa jūsu mājaslapu ērti un atrast meklēto. Kas galu galā rezultējas ar klienta zvanu/epastu jums.

 

Mājaslapas saturs ir kā skatuve  – šarms, dzirksts un prieks, kas ieskauj mājaslapu un liek apmeklētājam apstāties, paskatīties un iegādāties to, kas ir pārdomāti radīts, lai palīdzētu.

Ceram, ka šis informatīvais raksts Tev noderēja, lai Tu pats uzlabotu mājaslapas saturu vai to izstrādātu tā, lai potenciālie klienti arī kļūtu par klientiem. Ja nu gadījumā netiec galā, vai arī ir kādi jautājumi, sazinies ar mūsu draudzīgajiem kolēģiem, un mēs varam ieteikt tev vislabāko stratēģiju mājaslapas satura izstrādē, lai palīdzētu tev efektīvāk sasniegt tavu mērķa auditoriju un pārvērst apmeklētājus par klientiem.

 

Lai izdodas! ?

Brandsite komanda

Lasi vēl..

clients

Mūsu mērķis - apmierināti klienti

Paldies, ka izvēlaties Brandsite.

clients

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE
TAVA BIZNESA IZAUGSMEI

@Brandsite – mēs palīdzam Tev
attīstīties un tikt sadzirdētam!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

KONTAKTI

contact-section