4. augusts, 2022 Brandsite

Kā optimizēt savu mājaslapu, lai Tev būtu lielākas izredzes nokļūt Google augšgalā?

3 vienkārši ieteikumi

Ļoti iespējams par SEO – Search Engine Optimization – ir dzirdēts ārkārtīgi daudz, taču tā līdz galam šis koncepts nav visiem vienmēr saprotams. Vai tas ir stāsts arī par Tevi

SEO tulkojumā nozīmē – mājaslapas optimizācija web meklētājos, lai nokļūtu saraksta augšgalā pēc konkrētiem atslēgasvārdiem. SEO pamatā ir vairākas mājaslapā veicamas darbības, kas var uzlabot Tavu atrašanās vietu meklētājprogrammās, tostarp Google. Šis jēdziens ir tik ļoti visaptverošs, ka pāris teikumos to nav iespējams ietērpt. Tas nav viens klikšķis vai viena konkrēta darbība, ko nosaukt vārdā. Tieši tāpēc, iespējams, to ir tik grūti izprast.

Bet nebēdā – mēs esam šeit, lai Tev par to nebūtu jālauza galva. Zemāk atradīsi 3 pavisam vienkāršus un praktiskus ieteikumus, kā strādāt ar savu mājaslapu, lai uzlabotu tās atrašanās pozīcijas Google:

  •  Regulāri atjauno savas mājaslapas saturu. Tas ne tikai labvēlīgi ietekmēs Tavus SEO rādītājus, bet arī lieliski noderēs Tavas profesionalitātes apliecināšanai. Tā, piemēram, regulārai satura papildināšanai mājaslapā var noderēt bloga sadaļa.
  •  Ievietojot jaunu bloga rakstu, savieto tajā saites uz citām lapām. Šādi Tu ne tikai parūpēsies par sava ieraksta atrašanās pozīciju Google, bet arī nodrošināsi labāku lietotāja pieredzi sava bloga lasītājam.
  •  Ja mājaslapā izmanto fotogrāfijas vai video, izmanto oriģinālus failus labā kvalitātē. Tāpat rūpīgi pārdomā to nosaukumus – ir svarīgi, lai tajos tiktu iekļauti atslēgas vārdi. Ievietojot jaunu fotogrāfiju vai video, atslēgas vārdus ieraksti arī “ALT” pozīcijā.

Papildus iepriekš minētajam, ir vairāki SEO labvēlīgi priekšnosacījumi, kas jāpaveic jau mājaslapas izstrādes procesā. Sazinies ar mums – mūsu draudzīgā atbalsta komanda bez maksas veiks Tavas mājaslapas express auditu un pastāstīs, ko mēs varam darīt, lai uzlabotu Tavas mājaslapas pārdot spēju.

Panākumus vēlot,

Brandsite komanda!

Lasi vēl..

clients

Mūsu mērķis - apmierināti klienti

Paldies, ka izvēlaties Brandsite.

clients

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE
TAVA BIZNESA IZAUGSMEI

@Brandsite – mēs palīdzam Tev
attīstīties un tikt sadzirdētam!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

KONTAKTI

contact-section