Mājaslapa nekustamajam īpašumam Spānijā
Les Entitats 1 projektam izstrādājām pārdomātu un uz pārdošanas rezultātu vērstu mājaslapu, kuras galvenais uzdevums bija eleganti un pārliecinoši prezentēt luksusa nekustamo īpašumu Spānijā. Vietne tika veidota kā digitāls pārdošanas instruments — ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī stratēģiski strukturēta tā, lai potenciālais pircējs vienuviet saņemtu visu svarīgāko informāciju par projektu, tā priekšrocībām, dzīvesstilu, atrašanās vietu un īpašuma vērtību.
- Tehnoloģija
- MājaslapasWordPress
- Uzdevums
- Back-endFront-endUI/UX
- Komanda
- KristīneSigneArtjomsArtūrs
- Izstrādes ilgums
- 1 mēnesis Live website

Digitālā pieredze
Vietnes struktūra veidota kā plūstošs stāstījums – sākot ar video ievadu, turpinot ar tehnoloģiju un energoefektivitātes skaidrojumu, projekta galeriju, arhitektūras plāniem un atrašanās vietas karti. Animācijas efekti, interaktīvi elementi un dinamiska satura parādīšana palīdz padarīt mājaslapu “dzīvu”, vienlaikus saglabājot elegantu un arhitektūras projektiem raksturīgu vizuālo estētiku.


13 valodas
Mājaslapa izstrādāta ar daudzvalodu sistēmu, kas atbalsta 13 valodas, ļaujot projektu prezentēt starptautiskai auditorijai. Papildus integrēta projekta progresa sadaļa ar būvniecības posmu atjauninājumiem, dokumentu lejupielādes zona dažādās valodās un kontaktforma potenciālajiem klientiem. Risinājums nodrošina gan profesionālu projekta prezentāciju, gan ērtu komunikācijas kanālu.

Nesenākie no
projektiem
Back-endFront-endStratēģijaFlowersexpress.lv checkout
Flowersexpress.lv Checkout UX/UI Optimization and Redesign
Back-endFront-endUI/UXLa Rajoleria 1
Uzņēmuma mājaslapas izstrāde konkrētam nekustamā īpašuma objektam, kas tikai vēl bija celtniecības sākuma stadijā, lai to pārdotu.
Back-endFront-endUI/UX






