31. August, 2020 https://goo.gl/maps/zK92ucmLSgeKHoqXA

5 reasons why your business needs a website

Why your business needs a website? How a strategy based website can help you get customers?

Šoreiz par to, kāpēc tavam biznesam nepieciešama mājaslapa un 5 iemesli, ko izvērtēt.

Reizē ar tehnoloģiju attīstību, arī biznesa pasaule un personīgo zīmolu pasaule ir izveidojusies pavisam savādāk. Vairs nepietiek tikai ar vienu tirdzniecības vietu un veidu. Ir pienācis laiks iepazīties un sazināties ar sava mērķa auditoriju arī virtuāli. Piemēram, ar mājaslapas palīdzību. Šoreiz parunāsim, kāpēc tavam biznesam nepieciešama mājaslapa.

Vēl jo sliktāk ir tas, ja kāds ir atradis tavu biznesu, bet saprot, ka tev nav mājaslapas, vai arī to, ka tā izskatās kā 20 gadus atpakaļ, tad tas pat rada potenciālajā klientā negatīvu priekšstatu par tavu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Radi uzticību savam biznesam caur mājaslapu

Kad klients nonāk pie soļa uzticēt kādam savu naudu apmaiņā pret pakalpojumu vai produktu, uzticība ir tā, kas pārliecina. Mājaslapa ir viens no rīkiem, kas rada uzticamību. Mājaslapa ir kā durvis, kas parāda, ka tev nav ko slēpt un reizē rosina klientā drošību, kvalitāti un uzticamību.

Veido sava biznesa reputāciju

Mūsdienās ir neskaitāmas iespējas vērtēt ikvienu biznesu. Ar mājaslapas palīdzību Tu varēsi veidot gan priekšstatu, vari arī uzrunāt un atspēkot gan baumas, gan objektīvi atbildēt kritikai.

Veido savu zīmolu

Visa ir pietiekoši. Pieprasījums jautā pēc kaut kā tāda, kas izceļas un ir īpašs. Ļoti daudz gan mazo biznesu, gan radošie tādi ir, bet viņi to neparāda mērķa auditorijai. Mājaslapa, kas uzrunā tieši tavu mērķa auditoriju piedāvā iespējas izstāstīt tavu stāstu un nodot šo ziņu pasaulē – tikt pamanītam un atšķirīgam.

Paturi kontroli savās rokās

Daudz iesācēju domā, ka ar dažādu sociālo tīklu piedāvātajām iespējām ir pietiekoši. Sociālās platformas piedāvā iespējas, bet tur ir jāiekļaujas viņu radītajos rāmīšos, kas ir ierobežojuši. Ar mājaslapas palīdzību tu vari radīt saturu – tieši tādu, kā redzi savu uzņēmumu un zīmolu. Mājaslapa piedāvā iespējas arī strādāt ar atslēgas vārdiem, saturu un bildēm, lai esi atrodams meklētājos. Sasniedz savu mērķa auditoriju ar plānotiem panākumiem.

Pārdod 24/7

Tava mājaslapa strādā bez tevis. Tas ir kā investīcijas – vienreiz radi saturu, izplāno mājaslapas stratēģiju, definē mērķus, kas jāsasniedz un analizē rezultātus. Mājaslapas funkcija ir ne tikai ievietot savus rekvizītus un skaistu attēlu galeriju. Ja tā ir pareizi un plānoti izstrādāta, tā virza apmeklētāju tur, kur tu vēlies. Mājaslapa pārliecina un iedrošina klientu uzticēties. Un aicina rīkoties!

 

Ja Tev ir funkcionāla mājaslapa, kas pārdod, tas ir daudz lētāk kā algot pārdošanas menedžeri. Mēs, @Brandsite, vienmēr veidojam mājaslapas stratēģiju no pārdošanas viedokļa. Tālāk jau tā ir tava atbildība nodrošināt pakalpojuma kvalitāti vai produkta sasniedzamību.  Palīdzēsim tev tikt pie sava pārdošanas rīka, kas strādā 24/7. Sazinies!

WEBSITE DESIGN
FOR YOUR BUSINESS GROWTH

@Brandsite - we help you
to be seen and heard!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

Contacts

contact-section