2. oktobris, 2020 Brandsite

10 iemesli, kāpēc izmantot WordPress

Pasaulē visplašāk izmantotā mājaslapas satura vadības sistēma ir tieši WordPress

Tu varbūt sev jautā, kāpēc WordPress ir tik dzirdēta, populāra, vai šai izvēlei ir kādi mīnusi vai ierobežojumi?

Cilvēkiem ir tik daudz iespēju, bet katra 3-4. mājaslapa tiek izstrādāta uz WordPress un mēs vēlamies uzzināt kāpēc? Apskatīsim svarīgākos iemeslus, kāpēc izmantot un kad neizmantot WordPress Content Management System (Satura vadības sistēmu).

 

Izmantojot WordPress var viegli un brīvi izstrādāt dažāda tipa mājaslapas.

WordPress ir pilnībā fleksibls, lai vai kādi tavi mērķi būtu – veikals, blogs, pilnībā no nulles izstrādāts dizains vai arī fantastiska, mūsdienīga mājaslapa, kas veidota uz dizaina sagataves un ir pilnībā funkcionāla un jaudīga.

Ar WordPress Tu vari izveidot:

  • E-veikalu kā zināmākie lielie zīmoli kā Zara.
  • Tirdzniecības platformu kā Etsy, Alibaba vai Ebay.
  • Blogu kā Mashable .
  • Video datu bāzi kā Youtube vai Vimeo.
  • Pakalpojumu piedāvātāju ar booking/rezervācijas iespēju.
  • Un vēl daudz vairāk.

 

WordPress satura vadības sitēma ir  pilnībā bez maksas.

Jā, tieši tā. WordPress var izmantot pilnībā bezmaksas. Un to dara daudzi, tāpēc mājaslapas kodu un sistēmas iekšpusi (backend) iespējams redzēt, mācīties no profesionāļiem un izmantot citu programmētāju jau izstrādātās koda daļas, tādā veidā ekonomējot gan laika un finanšu resursus, izstrādājot savu mājaslapu.

WordPress ir SEO draudzīga sistēma (pēc Google atzinumiem).

Pašai sistēmai jau pamatā ir iespējas veidot saturu, saskaņā ar SEO likumiem un tas neprasa augstākās zināšanas programmēšanā. WordPress ir salīdzinoši viegli izstrādāt mobilām ierīcēm draudzīgu vietni, kas ir arī ātra. Ir vairāki ļoti advancēti spraudņi, kas palīdzēs pat nezinātājam šajā nozarē tikt galā ar SEO optimizāciju tieši satura un vizuāļu ziņā, tikai sekojot norādēm.

 

Kāpēc WordPress ir viegli izmantojams?

Jo to izmanto tik daudz cilvēku pasaulē, kas ir padarījis internetu pilnu gan ar pamācībām, gan ar pieredzēm, kā arī pati sistēma dod iespēju vadīt un menedžēt saturu personai bez priekšzināšanām ļoti loģiskā veidā.

 

WordPress esošo sistēmu var viegli pielāgot un mainīt.

WordPress dod iespēju vadīt, mainīt un radīt saturu un platformu tieši tādu, kādu vēlies. To var panākt ar koda palīdzību, mainot, radot vietnes kodu ar programmēšanas zināšanām. Kā arī to iespējams kustomizēt jeb pielāgot izmantojot lietotājam draudzīgus spraudņus, kas var pildīt dažnedažādākās funkcijas.

Lielais lietotāju kopums ir radījuši daudz atbalstu forumus ( support forumi)

Ja arī ar kādu izaicinājumu tu saskaries savas vietnes izstrādē uz WordPress, tad vienmēr zini, ka ir plašs lietotāju klāsts vienmēr var palīdzēt atrisināt izaicinājumus. Tie var būt gan zinoši speciālisti, gan arī citi lietotāji forumos, atbalsta forumos, facebook grupas un citas vietnes.

 

Tu nebūsi atkarīgs no viena programmētāja.

Izvēloties WordPress savai vietnei, Tu nebūsi atkarīgs no viena programmētāja. Ja tavs dizaineris ir kaut kur nozudis, vai gribi nomainīt izstrādātāju, tu to vienmēr varēsi izdarīt, jo ir ļoti daudz speciālistu, kas nodarbojas ar WordPress, Html un Javascript programmēšanu.

Vai WordPress ir drošs?

Laužam mītu, ka WordPress ir nedrošs un nefunkcionāls. Izstrādājot mājaslapu uz WordPress, izvēlies speciālistu nozarē, kas nevis tikai uzliks dizaina sagatavi un nomainīs logo, bet arī parūpēsies par to, lai mājaslapa būtu droša. Ir svarīgi regulāri ( reizi 6 mēnēšos) atjaunot sistēmu, spraudņu versijas, uzlikt ugunsmūri un vēl arī piemēram, lietotāju bloķēšanu, ja kāds mēģina ielogoties tavā vietnē vairāk kā 4 reizes pēc kārtas.

 

Zemas lietošanas un uzstādīšanas izmaksas.

Pateicoties sistēmai, tā neprasa augstas uzturēšanas izmaksas. Tāpat arī nav nepieciešams programmētājs, lai to uzstādītu vai veiktu kādas mazas izmaiņas tekstā, vai pat pievienojot jaunu produktu e-veikalā un citas lietas.

 

Visplašākās dizaina iespējas tavai vietnei, neaplaupot banku!

Pateicoties plašajam lietotāju klāstam un tiem, kuri ir sapratuši priekšrocības WordPress, piedāvājumā ir ļoti daudz dažādu dizaina sagatavju, kuras var tikt izmantotas kā vietnes koda pamatne, un tad uz tās izstrādāt savu dizainu. Tādā veidā tu spēsi saņemt mājaslapu, kas izskatās 5000- 20 000 EUR vērta, samazinot savu ieguldījum 5-10 reizes! Vai tas neizklausās lieliski?

 

@Brandsite – mēs vēlamies palīdzēt tieši tev parādīt savu produktu vislabākajā gaismā, nodot tev sistēmu, kas strādā tavā labā – ievāc epastus, piesaista jaunus klientus gan ar vizuāļiem, gan saturu, gan loģisko izkārtojumu. Tāpat tā ir pieejama un ātra, lai vari izmantot savu mājaslapu kā virtuālo vizītkarti, vai arī kā digitālā mārketinga un pārdošanas rīku, kas ģenerē jaunus ienākumus!

Mēs vēlamies, lai tu un tavs bizness būtu veiksmīgs! Tavi panākumi ir mūsu, tieši tāpēc droši uzraksti vai pazvani mums un pastāsti par savu ideju. Ieplānosim bezmaksas konsultāciju, kur pastāstīsi par savu ideju un apspriedīsim, kur tev sākt, veidojot mājaslapu, kur klients tiek perfekti vests pa pārdošanas ceļu.

 

Mēs savukārt ieteiksim no pieredzes un panākumu stāstiem, kā jāizskatās mājaslapai un kādas funkcionalitātes ir svarīgas, lai tā būtu efektīva, palielinātu tava zīmola atpazīstamību un nodotu uzņēmuma stāstu.

 

Vēlam panākumus!

-Tava Brandsite komanda

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE
TAVA BIZNESA IZAUGSMEI

@Brandsite – mēs palīdzam Tev
attīstīties un tikt sadzirdētam!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

KONTAKTI

contact-section