21. October, 2020 https://goo.gl/maps/zK92ucmLSgeKHoqXA

Myths and statistics about using Wordpress

Vai izvēle par WordPress mājaslapu ir pietiekami droša un pamatota?

Kad runa iet par mājaslapu izstrādi, nereti dzirdam un pieredzam klientus jautājam – vai tad WordPress ir droša un pietiekoši kvalitatīva mājaslapas izstrādes un satura vadības sistēma? Tāpat arī dzirdam mītus – “ka tas jau tāds iesācēju rīks – no sērijas – uztaisīšu pats”!

Kā vēsta 2020. gada statistika, WordPress mājaslapas satura vadības sistēma ir visvairāk, biežāk lietotajām sistēmām. Tādai statistikai noteikti būtu jābūt pamatotai. 🙂 Apskatīsim šokējošus faktus tālāk.

 

WordPress mājaslapu īpatsvars ir 61.8 % no visas pasaules mājaslapām.

Sakarā ar W3techs datiem, tieši WordPress ir visvairāk izmantotā satura vadības sistēma pasaulē. WordPress savu attīstību sāka 2003. gadā un vēl nav apstājies. To var salīdzināt ar lavīnu – ka tikai vēl vairāk un vairāk mājaslapu īpašnieku izvēlas WordPress savu lielo priekšrocību dēļ.

 

WordPress jaunākā versija ir ielādēta vairāk kā 29 miljonu reižu

Šeit vari sekot līdzi aktuālam skaitītājam īstā laikā. Ņem vērā, ka tās ir satura vadības sistēmas ielādes, ne aktīvas mājaslapas. Tāpat arī – šis skaitlis 29’491’079 – ir tikai jaunākajai versijai 5.5. un netiek skaitītas iepriekšējās 36 versijas. Kamēr būsim pabeiguši šo rakstu, skaits noteikti būs izaudzis. 🙂

wordpress download times brandsite

WordPress lietotāju un mājaslapu skaits tikai palielinās

Lielā lietotāju skaita dēļ vienmēr šī sistēma dos priekšrocības, pirmkārt, nomainīt vai atrast labāko IT speciālistu. Jo līdz ko ir pieprasījums šādām mājaslapām, būs arī piedāvājums. Un Tu nebūsi atkarīgs no viena programmētāja un sarežģītas satura vadības sistēmas.

wordpress ipatsvars diagramma brandsite

Resurss statistikas datiem

Tāpat liels pluss ir tas, ka reizē ar plašo lietotāju loku, sistēma nenoveco, bet tikai turpina būt labāka, ātrāka un ērtāka. Arī drošības ziņā – zinošs speciālists spēj izstrādāt tādu mājaslapu, kas ir arī droša gan interneta veikaliem, gan dažādu sarežģītību mājaslapām un instancēm.

WordPress CMS ir pieejams vairāk nekā 120 valodās

Protams, angļu valoda ieņem pirmo vietu ar 71% lietotāju, kam seko WordPress spāņu valodā ar 4.7 % lietotāju, Indonēzija ar 2.4% un Portugāļu valoda ar 2.3 %.

WordPress izmanto 14.7 % no TOP 100 apmeklētākajām lapām

Vairāki uzņēmumi no Fortune 500 izmanto WordPress, kā piemēram, TED, CNN, UPS, Tech Crunch.

Tāpat ļoti zināmas slavenības un ziņu portāli ir izvēlējušies tieši šo WordPress sistēmu, kā MTW NEWS, Walt Disney, BBC America, Sony Music un daudz citu.

 

Cik cilvēku apmeklē WordPress CMS mājaslapas?

Katru mēnesi vairāk kā 409 miljonu cilvēku apmeklē vairāk kā 20 biljonu WordPress lapu. Satriecoši? Šeit ir interaktīva karte reālā laikā, kur var redzēt WordPress lapu apmeklētāju aktivitāti.

wordpress aktivitāte reālā laikā

Vai tagad jūties pārliecinātāks, ka WordPress ir fantastiska satura vadības sistēma tavai mājaslapai?

Ja tomēr vēl šaubies – mēs jau iepriekš rakstījām par to, kāpēc izmantot WordPress. Spied uz saites un pārliecinies pats.

10 ieguvumi, kādēļ izmantot WordPress 

Kurš izmanto Latvijā WordPress?

Ļoti daudz biznesa īpašnieku izmanto WordPress. Šeit ir rīks, ar kura palīdzību vari noskaidrot, kāda satura vadības sistēma tiek izmantota jebkurā mājaslapā.

Tikmēr varu nosaukt pāris piemērus, ko pamanīju pagājušās nedēļas laikā sērfojot internetā:

Četras zoles – apavu un apģērbu outlet, Latviešu dizaineru un amatnieku e-veikals RIIJA , moduļu un koka karkasu māju ražotājs VUDIS un WWL (piedāvā koka mājas visā Skandināvijā un Rietumeiropā), Mākslas centrs ZUZEUM. Un daudzi citi. Tāpat arī mūsu mājaslapa ir izstrādāta uz WordPress. 🙂

Kamēr būšu pabeigusi rakstu, varam redzēt, ka WordPress versijas 5.5 ielāžu skaits ir palielinājies par: 4378! ? wordpress has been downloadedwordpress has been downloaded

Vēl vairāk statistikas un faktu iespējams uzzināt šeit.

Secinājumā

?️Laužot stereotipus, ceram, ka uzticēsies WordPress un spēsi izmantot visas sniegtās priekšrocības sava biznesa izaugsmei! Viens no svarīgākajiem aspektiem – atrast sev uzticamu un zinošu speciālistu, kurš spēs īstenot tavas ieceres saistībā ar mājaslapu WordPress draudzīgā veidā, tādējādi iegūstot maksimālas priekšrocības no šīs lieliskās satura vadības sistēmas!

Lai izdodas sasniegt mērķus! ?

-Kristīne no Brandsite

WEBSITE DESIGN
FOR YOUR BUSINESS GROWTH

@Brandsite - we help you
to be seen and heard!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

Contacts

contact-section