We will gladly reply

Frequently Asked Questions

We know that questions are more than enough when to make a decision for a functional website, but please - reach out, call us, write us and we will be super happy to consult and share our vision. In case you think it's more general question, please dive in FAQ here below.

What’s included in your services?

For us the most important are you, our customer. We love bespoke projects and align them to your needs. We take every project as unique and want to see you expanding your business, that’s why we offer wide range of services and create a tailored solution out of them to fit exactly your challenge. We love taking the responsibility about your website off of your shoulders, that’s why all the services available are on your request after discussing your vision:

 • Domain register and/or transfer
 • Hosting management if needed
 • Company email creation
 • Website visual framework
 • Bespoke design using your brand’s values using design templates
 • Most used and advanced CMS on the planet – WordPress
 • SSL Certificate
 • Website backup and update management
 • Create a high conversion content for your brand
 • Integration of Google Analytics, Facebook Pixel, Contact forms, Email collection tools, sticky contact popups etc.
 • Translation services if needed.
 • Image Optimization to increase the site speed
 • Digital sales campaigns on request
 • Hosting & Support on subscription
 • Documentation how to use and edit the information afterward
 • Clickable email addresses, phone numbers
 • Integrated maps
 • Fully responsive site

How will happen the development process?

We will meet or have a call to discuss your brand and vision. After this we will see if you will want to let us take care of your brand image on the web. If yes, we will analyse your market, make you a proposal how it could look like after you told us your vision, defined your target audience. We will also suggest you what should be necessary to include in your new site to make it convert leads to customers.

We are glad to do what we do best and free your hands to do your main business. Main steps to your new website are:

 • Accepting the proposal, approving design and content framework;
 • Izteiksim priekšlikumus par mājaslapas funkcionalitāti un izskatu, nosūtīsim tev to izvērtēt, veiksim izmaiņas, apstiprināšana;
 • Satura iztrāde, vizuālā satura un zīmola elementu integrācija. Tagad tu varēsi redzēt un izjust jau savu jauno mājas lapu, kas vēl nav publicēta.  Apstiprināšana vai izmaiņu veikšana;
 • Trešā apskate, lai izlabotu tikai mazākos elementus;
 • Yes, laiks lapas publicēšanai! Saņem piekļuves un piesaisti vai uzrunā jaunus klientus! Izmanto mājas lapu kā vienu no pārdošanas rīkiem!

How much my website will cost?”

Savā darbā mēs izmantojam zināšanas par digitālo pārdošanu un mārketingu, pievēršot uzmanību dizainam. Apvienojot visas šīs vērtības pārdomātā stratēģijā, mēs radām mājaslapas, kas ir arī pārdošanas rīks, kur saturs tiek izstrādāts un ievietots, lai vestu apmeklētāju cauri vietnei, pārliecinot apmeklētāju uzticēties tavam biznesam un beigās vienmēr aicināt rīkoties!

Tu iegūsi pilnīgi funkcionālo, augstas kvalitātes mājas lapu, ar individuālu dizainu par ļoti samērīgām izmaksām, ko mēs varam nodrošināt, izmantojot kvalitatīvu WordPress dizaina veidni, lai ietaupītu paša pamata programmēšanas izmaksas, savukārt, lielāko daļu laika veltītu tieši piesaistoša dizaina un satura izstrādei, kas pārvērš apmeklētāju par makstātspējīgu klientu.

Tādējādi https://goo.gl/maps/zK92ucmLSgeKHoqXA spēj nodrošināt maziem un vidēja izmēra uzņēmumiem, radošiem zīmoliem un jauno biznesu īpašniekiem pārsteidzoša dizainu mājaslapu ar kvalitatīvu saturu, kas izmaksā mazāk un izstrāde notiek īsākā laikā. Taču rezultāts ir pielīdzināms mājas lapām, kas ir programmētas no nulles, kur izmaksas svārstās no EUR 4000 +.

Izmaksu noteikšana ir atkarīga no jūsu pieprasījuma, taču pieredze rāda, ka tās ir vidēji no EUR 400 līdz EUR 1500. Sūti savu ideju un vēlmes mums šeit.  E-komercijas vietnēm izmaksas vari noskaidrot šeit vai nosūtot pieprasījumu uz [email protected].

What are the development times?

No brīža, kad apstiprināsi projekta līgumu un saskaņosim galvenās vadlīnijas, saņemsim informāciju no Tevis par saturu, mājas lapas izstrāde ilgst no 7 darba dienām līdz 20 darba dienām, atkarībā no projekta specifikācijas. Lai uzzinātu, kad varam uzsākt tavas mājaslapas realizāciju, lūdzu sūti mums ziņu vai zvani. Gaidīsim!

Can I use my existing domain?

Jā, protams. Ja nepieciešams, mēs parūpēsimies par domēna pārnešanu, vai arī varam izmantot arī jūsu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Ja jums vēl nav domēna, mēs varam parupēties arī par tā iegādi.

Do I receive a warranty and support?

By choosing to work with us, we give you our word and promise – your satisfaction is our motivator, that’s why choosing Brandsite is RISK-FREE and we take responsibility for the work we do.
You will receive:

 • 6 months warranty*
 • 3 months of free support
 • 3 revisions available
 • BEZ RISKA – ja jums nepatīk jūsu jaunā zīmola mājaslapa pēc 3. pārskatīšanas – varat nemaksāt!**

*6 months warranty – warranty works in this case if customer has not changed the information in CMS back-end panel, or the programming code.

** Parasti apmaksa notiek 7 darba dienu laikā pēc lapas publicēšanas datuma. Nav priekšapmaksas. Ja izvēlēsieties, mājas lapu tomēr nepirkt, Brandsite patur tiesības izstrādāto lapu paturēt savā īpašumā un publicēt kā ieskatu savā portfolio.

What are the maintenance and hosting costs?

Domēns

Lai mājaslapa strādātu ātri, efektīvi un būtu arī droša – ir nepieciešams izvietot domēnu (www adrese ) uz hostinga servera ( vieta uz servera, no kurienes dati tiek atrādīti mājaslapas apmeklētājam).

Domēna izmaksas, ja Tev vēl nav – ir ap 12 eur mēnesī. Vari apskatīt, vai Tavs vēlamais domēns ir pieejams šeit vai ārzemju domēna vārdi šeit.

Serverim ir liela nozīme labas veiktspējā

Ātra un droša servera izmaksas ir ap EUR 9-10 mēnesī.

Lapas uzturēšanas izmaksas

Lai mājaslapa strādātu droši, lai sistēma mājaslapā vienmēr būtu atjaunināta, lai tiktu veiktas rezerves kopijas tavai lapai, mēs par to arī parūpēsimies, kamēr tu koncentrējies uz savu galveno biznesu. Tāpēc piedāvājam Tev kopējo ikmēneša maksājumu par uzturēšanu, hostingu. (Domēns nav cenā)

Par mājaslapu – uzturēšana + hostings sastāda EUR 12.50/ mēnesī. un tu vari gulēt mierīgi, ka dati, kas ievākti mājaslapā ir drošībā un tās veiktspēja katru dienu būs augstos standartos.

Interneta veikala uzturēšanas un hostinga izmaksas sastāda EUR 17.50/ mēnesī. Tu zināsi, ka klientu atstātie sensitīvie dati ir drošībā, maksājumi ir droši un pasargāti no kiberuzbrukumiem.

Parūpēsimies par visu

Lai tev ne par ko nebūtu jāuztraucas, mēs par visu varam parūpēties. Tomēr, ja tev jau ir domēns un/vai hostings, par ko Tu jau maksā, esi noslēdzis līgumu, atradīsim Tev individuālu risinājumu. Apspriedīsim visu šo tehnisko pusi pie tikšanās. Piesaki savu jautājumu vai tikšanos zemāk lapā, aizpildot kontaktformu vai sūti mums ziņu uz [email protected].

Can I use my own visual content?

Protams. Projektēšanas sākuma posmā mēs runāsim par tavu uzņēmumu, kas palīdzēs mums pēc iespējas tuvāk izpētīt tavu biznesu, lai varētu izveidot mājaslapu, kas uzrunās tavu ideālo klientu. Mēs varam izmantot tavas esošās vietnes saturu, kur Brandsite mārketinga un pārdošanas zinošie satura speciālisti pārskatīs saturu, lai pārliecinātos, ka tas ne tikai parāda, kas ir tavs uzņēmums, bet arī uzsvērs to, kā tu spēj risināt klienta problēmas, tādā veidā, izveidojot divpusēju komunikāciju ar tavu klientu.

Can I make changes when the website ir ready?

Brandsite mājas lapas izstrāde ietver modernāko un pieejamāko CMS sistēmu, kas ļauj veikt izmaiņas gandrīz jebkuram. Jā, tu vienmēr vari pats veikt izmaiņas savā vietnē vai deleģēt to kādam citam. Mēs esam vienmēr pieejami, lai atjauninātu vai papildinātu esošo mājas lapu! Sazinies ar mums! Contact us!

Where my website will be hosted?

Mēs vēlamies tevi atbalstīt tik daudz, cik tas tev ir nepieciešams, mūsu klient. Mēs varam izstrādāt tavu mājaslapu uz eksistējoša domēna, kas atrodas tavā esošajā hostinga serverī, vai arī  izmantosim jūsu domēnu, mūsu partnera hostinga serverī un pārvaldīsim to tavā vietā. Domēna un hostinga tiesības vienmēr piederēs tev.

Can I keep my emails where they are now?

Jā, tu vari saglabāt savu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju, kā arī e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

Can you make an online store?

Jā, mēs varam arī izveidot e-komercijas vietni, kurā ir integrētas visas populārākās maksājumu veikšanas iespējas, gan viena produkta vai arī plašs, produktu katalogs, integrēt mārketinga automatizāciju, e-pasta jaunumu saņemšanu, pieslēgt Omniva piegādes automatizāciju un citas nepieciešamības.

Savu pieprasījumu sūti šeit.

What should I do next to get a website that is a sales tool?

Lieliski! Viss, kas tev ir jādara – sazinies ar mums! Mēs tev atbildēsim, satiksimies uz kafiju, pirmā konsultācija ir bezmaksas!  Apspriedīsim tavas idejas, izaicinājumus un redzējumu mājas lapas izstrādē. Pirms un pēc šīs tikšanās tev NAV pienākuma sadarboties ar Brandsite.

Ja mēs nolemsim sadarboties, nosūtīsim priekšlikumu, kam sekos praktiskas rīcības plāns. Un pavisam drīz, tava efektīvā, uz pārdošanu orientētā majas lapa, kas pārvērš apmeklētājus par klientiem, veicina tava zīmola atpazīstamību, būs pieejama apmeklētājiem! Spied ŠEIT, lai nosūtītu mums ziņu! Gaidīsim!

Contacts

Home

Website development

Portfolio

WEBSITE DESIGN
FOR YOUR BUSINESS GROWTH

@Brandsite - we help you
to be seen and heard!

Located in Riga, Latvia

[email protected]

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

Contacts

contact-section