E-commerce solutions

Your salesperson 24/7/365

We will help your business grow with a help of a functional e-commerce store

About

The way how to expand

Do you see yourself here?

Not enough existing customers

Want to sell online

Competitors are doing better

Want to expand

Want to export

Online store can help to reach more customers and helps to grow your business

Nowadays already most of the people choose to shop online. Don't be late and reach your customer directly via your online store.

This means that nowadays any entrepreneur has to keep up with the tendencies to grow business or be present on the internet, using a website or e-commerce solutions.

About
About

An custom-tailored solution for your business

Online store development - your chance to sell 24/7/365

You will receive an individual tailored solution for your e-commerce business - based on a strategy that combines sales, marketing, technology and design. The goal is to solve your customer's needs - and that's what we gonna work for!

✔️ together we will evaluate your existing ways of attracting customers and suggest how to improve it with the help of the website;

✔️ we'll define your target audience and work on a website that's aligned to that.

✔️we'll evaluate what content and functionality is needed on the website to achieve the goal;

✔️ we'll integrate the most up-to-date marketing and sales tools to determine efficiency.

About

How your online store needs to be?

Successful online store development

Brandsite experience and knowledge in sales, combined with the use of modern technology in website development, will ensure that your company gets a functional and high converting website.

Sales-oriented content

Your website will guide the visitor through all sections of the website, highlight the benefits that your company can bring to a potential customer and invite them to take action (contact, apply, buy, etc.)

The design is convenient on all devices

60%-80% of your website will be visited on smartphone, so your website will be equally convenient and functional from different devices. The website will also load in a flash, be secure and transparent.

Your salesperson who works 24/7

The structure and design of your e-commerce store makes a great experience or not for your user. We will take care it is easy for your customer to use it and understand it.

About

A simple plan for cooperation, focused on success

What do you need to do to be one step closer to new customers?

# 1 Get in touch and let's create a solution together

During the conversation, we will evaluate your customer acquisition strategy so far, look at the tools used in digital sales and together create a strategy, what is the purpose of the website, how it could look, and work 24/7/365 to attract and retain customers.

# 2 An offer that's hard to refuse

After the conversation, we will make you a great offer for a cooperation. Once approved, we will ask you to provide all the information you want on the website. In one week, we will demonstrate the basic version of the website, where you can make corrections, improve elements and layout.

#3 Online store development

In order for the cooperation to run smoothly, we invite you to send all comments and corrections at once. Including desired images of other visual materials. If we use your texts, check their correctness.

# 4 Start your path to success

An online store mostly gives you the opportunity to sell to unlimited amount of people, location etc., It's also a way to find resellers or partners. But you always should have a strategy in mind how you will tell the world - here is your website. We may share some ideas with you as well during our first strategy call.

About

Why to choose Brandsite?

You are worthy of success!

Start to sell in short time

E-commerce store in 10-20 days.

You will not need to rob the bank

Affordable solutions also for small and medium sized businesses

Sales-focused strategy

We will share some ideas how to and our expertise in sales & marketing

We will fulfill your expectations
in developing your e-commerce solution

Popular choices and plans

Modern online store

for small business
E-COMMERCE SOLUTIONS
€759 Secure an option for your customers to buy autonomous from you
 • Strategic e-commerce solution with automation in one language
 • 5 products
 • Automatic customer invoices
 • Integrated statistics & goal measurement

Your individual project

Ask for a quote
Let's develop a strategy and the steps to reach the goal
 • How many languages needeed?
 • How many products do you plan to have?
 • The content needs to be written by us?
 • Do you have the visuals?
 • What types of payment systems would suit you?

Clear solutions for both B2B and B2C businesses

Apply for a free consultation online or come for a coffee!

Apply for a free consultation, find out the approximate price for your project or make an appointment with us in the office At a time convenient for you!

If you feel that we will be able to justify your wishes, we will be able to agree on cooperation.

✔️ together we will evaluate your existing ways of attracting customers and suggest how to improve it with the help of the website;

✔️ we'll define your target audience and work on a website that's aligned to that.

✔️we'll evaluate what content and functionality is needed on your online store to achieve the goal;

contact

We will gladly reply

Frequently Asked questions

What are the online store development time?

No brīža, kad apstiprināsi projekta līgumu un saskaņosim galvenās vadlīnijas, saņemsim informāciju no tevis par saturu, interneta veikala izstrāde ilgst no 7 darba dienām līdz 20 darba dienām, atkarībā no projekta specifikācijas. Lai uzzinātu, kad varam uzsākt tava interneta veikala realizāciju, lūdzu sūti mums ziņu  šeit vai zvani. Gaidīsim!

How will happen the development process?

Mēs tiksimies vai sazvanīsimies, lai apspriestu tavu biznesu un tā specifikācijas. Ja izlemsi, ka vēlies ļaut mums rūpēties par sava zīmola tēlu digitālajā pasaulē, tad mēs apskatīsim tava biznesa mērķa tirgu, konkurentus un sniegsim priekšlikumu, kā varētu izskatīties rezultāts. No tevis gaidīsim savu redzējumu, informāciju par mērķa auditoriju. Mēs arī ieteiksim galvenās nepieciešamības, kas būtu jāiekļauj jaunajā vietnē, lai tā spētu konvertēt apmeklētājus par klientiem.

 

We are glad to do what we do best and free your hands to do your main business. Main steps to your new website are:

 • Accepting the proposal, approving design and content framework;
 • Izteiksim priekšlikumus par interneta veikala funkcionalitāti un izskatu, nosūtīsim tev to izvērtēt, veiksim izmaiņas, apstiprināšana;
 • Satura iztrāde, vizuālā satura un zīmola elementu integrācija. Tagad tu varēsi redzēt un izjust jau savu jauno vietni, kas vēl nav publicēta.  Apstiprināšana vai izmaiņu veikšana;
 • Trešā apskate, lai izlabotu tikai mazākos elementus;
 • Yes, beidzot ir laiks interneta veikala publicēšanai! Saņem piekļuves un piesaisti vai uzrunā jaunus klientus! Izmanto interneta veikalu, lai attīstītu biznesu! Rūpējies, kā tavi potenciālie klienti par Tevi var uzzināt!

What will be the price for an online store?

Savā darbā mēs izmantojam zināšanas par digitālo pārdošanu un mārketingu, pievēršot uzmanību dizainam. Apvienojot visas šīs vērtības pārdomātā stratēģijā, mēs radam veiksmīgus interneta veikalus , kas vietnes apmeklētājā radīs uzticību tavam zīmolam un veicinās vēlmi sadarboties tieši ar tevi.

 

Tu iegūsi pilnīgi funkcionālu, augstas kvalitātes interneta veikalu, ar individuālu dizainu par  pieejamām izmaksām, ko mēs varam nodrošināt, izmantojot kvalitatīvu WordPress dizaina veidni, lai ietaupītu paša pamata programmēšanas izmaksas, savukārt, lielāko daļu laika veltītu tieši piesaistoša dizaina un satura izstrādei, kas pārvērš apmeklētāju par makstātspējīgu klientu.

Tādējādi https://goo.gl/maps/zK92ucmLSgeKHoqXA spēj nodrošināt maziem un vidēja izmēra uzņēmumiem, radošiem zīmoliem un jauno biznesu īpašniekiem pārsteidzoša dizaina un funkcionālu interneta veikalu ar kvalitatīvu saturu, kas izmaksā mazāk un izstrāde notiek īsākā laikā. Taču rezultāts ir pielīdzināms interneta veikaliem, kas ir programmētas no nulles, kur izmaksas svārstās no EUR 3000 +.

Izmaksu noteikšana ir atkarīga no jūsu pieprasījuma, taču pieredze rāda, ka tās ir vidēji no EUR 800 līdz EUR 1800. Sūti savu ideju un vēlmes mums šeit.  Mājaslapu izstrādes izmaksas vari noskaidrot šeit vai nosūtot pieprasījumu uz [email protected].

What are the maintenance and hosting fees?

Domēns

Lai interneta veikals strādātu ātri, efektīvi un būtu arī drošs – ir nepieciešams izvietot domēnu (www adrese ) uz hostinga servera (vieta uz servera, no kurienes dati tiek atrādīti vietnes apmeklētājam).

Domēna izmaksas, ja tev vēl nav sava domēna – ir ap 11-12 eur gadā. Kur var noskaidrot, vai tavs vēlamais domēns ir pieejams?  Šeit ir latviešu valodas domēni  un ārzemju domēna vārdi pieejami šeit.

Serverim ir liela nozīme labai veiktspējai.

Ātra un droša servera izmaksas ir ap EUR 9-10 mēnesī.

Lapas uzturēšanas izmaksas

Ļoti svarīgi ir, lai interneta veikals strādātu droši. Tāpēc, lai interneta veikala bāzes sistēma vienmēr būtu atjaunināta, tiktu veiktas rezerves datu kopijas, un maksājumi būtu droši, mēs par to arī parūpēsimies, lai tev ir brīvas rokas un domas – koncentrēties uz savu galveno biznesu. Tāpēc piedāvājam Tev kopējo ikmēneša maksājumu par uzturēšanu un mājaslapas domēna hostingu. (Domēna gada maksa nav iekļauta cenā)

Interneta veikala uzturēšanas un hostinga izmaksas sastāda EUR 17.50/ mēnesī. Tu zināsi, ka klientu atstātie sensitīvie dati ir drošībā, maksājumi ir droši un pasargāti no kiberuzbrukumiem.

Mājaslapu uzturēšanas izmaksas + hostings sastāda EUR 12.50/ mēnesī. Un tu vari gulēt mierīgi, ka dati, kas ievākti mājaslapā ir drošībā un tās veiktspēja nepasliktināsies.

Lai tev ne par ko nebūtu jāuztraucas, mēs par visu varam parūpēties. Tomēr, ja tev jau ir domēns un/vai hostings, par ko Tu jau maksā, esi noslēdzis līgumu, atradīsim Tev individuālu risinājumu. Apspriedīsim visu šo tehnisko pusi pie tikšanās. Piesaki savu #vai tikšanos zemāk lapā, aizpildot kontaktformu vai sūti mums ziņu uz [email protected].

Do I receive a warranty and support?

Izvēloties Brandsite, vari neuztraukties – mēs atbildam par savu darbu. Tavs gandarījums ir mūsu motivētājs!
You will receive:

 

 • 6 months warranty*
 • 3 months of free support
 • 3 revisions available
 • BEZ RISKA – ja jums nepatīk jūsu jaunā zīmola mājaslapa pēc 1. pārskatīšanas – varat nemaksāt!**

*6 mēnešu garantija – garantija darbojas šajā gadījumā, ja klients nav veicis izmaiņas programmēšanas kodā.

** PS. Ja pēc pirmās lapas revīzijas rezultāts nepatiks un tu jutīsi, ka nespējam sadarboties, varēsi pilnīgi bez maksas atteikties no mūsu sadarbības.  Brandsite patur tiesības izstrādāto lapu paturēt savā īpašumā un publicēt kā ieskatu savā portfolio ar Tava uzņēmuma vizuālo identitāti. 30% no līguma summas jāapmaksā pēc tavas jaunās mājaslapas pirmās revīzijas, ja ar rezultātu esi apmierināts un vēlies pabeigt projektu līdz galam. Pārējie 70% no līguma summas jāapmaksā 7 kalendārās dienas pēc lapas publicēšanas datuma.

Will I be able to make changes after the online store is ready?

Brandsite interneta veikala izstrāde tiek veikta uz visplašāk izmantotās satura vadības sistēmas WordPress, kas ļauj brīvi veikt izmaiņas jebkurā brīdī. Jā, tu vienmēr varēsi pats veikt izmaiņas savā vietnē vai deleģēt to kādam citam, kā mums, piemēram. Tavai ērtībai, mazas izmaiņas jau ir iekļautas ikmēneša uzturēšanas izmaksās.

Contact us here!

Expand your business with the help of e-commerce solutions

+371 22 811 374